bugün

sözlük yazarlarının kullanıp değiştirmeye kıyamadıkları cep telefonlarıdır.
Samsung galaksy s3 mini.
nokia 6300.
(bkz: nexus 4).
Samsung galaxy nexus.
abiler bende bir adet htc wildfire s var ellerinizden öper. ben böyle bi cihaz görmedim arkadaş. telefonun başına gelmedik olay kalmadı. bi iki tane yazayım:

-bitliste bi lokantada sürahinin içine düştü, sürahiye elim sığmadı, bi dört beş dakika suyu dökecek yer aradık. çıkınca bi baktım, sürahinin içindeyken mesaj gelmiş. suyu siklememiş emektar.
-aynı doğu gezisi sırasında diyarbakırda bir otoparkta bagajın önünde gomlek değiştirirken arka cam ile bagajın arasına koydum teli, üstümü değiştirdim, teli orada unutup bagaj kapağını kapatmaya uğraştım. iki üç kere ben vurdum, olmadı. abim geldi, bi iki kere de o denedi, sonradan farkedebildik ki arada telefon varmış.
-gömleğin dış sol cebine koydum, elimi lavaboda sabunluyordum. eli yıkama işlemi bitti neyse, bi baktım, enee! benim telefonun aynısından lavaboda da var. üstü köpük kaplanmış. o derece.

hala çalışır ve entry yi girerken bana asistanlık yapar. tek kötü özelliği telin paketini açtıktan beş dakika sonra tuşları deforme oluyor. on dakika sonra ise hiç basmamaya başlıyor.
samsung ch@t 527 dir. telefonu 1 kova suyun içine bile düşürsem, dizim de sektirmeye bile çalışsam hala gayet normal bir şekilde çalışmaktadır. hatta entry girmeye bile yaramaktadır.
(bkz: nokia 3310)

derdi yok,
tasası yok,
bir ömür boyu şarj,
alo diyebiliyorsun.
bunun yanında yılan oyunu,
ve hesap makinesi var.
Ajanda yapabiliyorsun.
E- takvimi ve saatide var.
Daha ne olsun ?
iphone 4. kullanimi kolay.
samsung galaxy i9003. tek kelimeyle samsung harikasi.
Samsung, ıphone 4, s3, telefonları saglam oluyor genelde.
samsung galaxy s3 mini. harika bir telefon.
Nokia c5-03 telefonu ilk akıllı telefonlardandı her siteye girmezdi ama sinirlendikce telefonu fırlatırdım hiç bir şey olmazdı.
Lg optimus g. suan kullanıyorum ve harika.
Samsung galaxy grand duos i9082 ile düzenli bir ilişkimiz var.
Dikkat bu entry GM discovery tarafından girilmiştir.
General mobile discoveri nasıl bir telefondur. Kullanan birisi var mı? Bildiğim kadarı ile yeni güncellemeler gelmiyormuş. Yardımcı olur musunuz?
Samsung galaxy wonder.

çok iyi telefondur. yeni nesil telefonlara göre biraz küçüktür doğrudur ancak yeni nesil telefonlarda telefonluktan çıkmaya başlamışlardır.

wonder; ace modelinin kenarları gibi sivri olmayan kenarları sayesinde saatlerce elinizde kullansanız bile elinize zarar vermez.

Bataryası kuvvetlidir. kamerası kuvvetlidir, hoparlörü kuvvetlidir, mikrofonu kuvvetlidir, büyükçe bir dahili hafızası vardır... çarpmaya, düşmeye karşı son derece dayanıklıdır.

Kısacası ideal bir akıllı telefondur.

Peki ben niye bu kadar övdüm bu telefonu ? ben aldığım zamanda bu telefonun fiyatı 860 tl idi. acısını biraz hafifletmek için bu kadar anlattım tabii ki...
Iphone5.
5s. şuan sorun yok, ileride android gibi kasmaz inşallah.
iphone 5s.
xperia z.
Samsung galaxy note2.
galaxy ace veya gm discovery.
(bkz: general mobile discovery)

16 Gb'lık alın paranızı çöpe atmadan harika bir telefon sahibi olun .