bugün

durduk yerde zihnimi meşgul eden milletin derdinin beni germiş olması sorunsalı. şahsen hesaplamam gerekirse borcum
2000 tl tatil kredisi
5000 tl kredi kartı
1000 tl hastane parası
1000 tl şahsi uçan kuşa falan borç. toplam tutar 9 bin tl. hadi ıvır zıvırla düz 10 bin diyelim. ne ara battım bu kadar arkadaş hayat çok pahalı
4,650,00 TL KREDi KARTI
15,150,00 TL KREDi
3,500,00 TL EŞ DOST
1,800,00 TL KiRA
4,500,00 TL OTOSANAYi

------------------------------------------

TOPLAM 26,100,00 TL

ÖLMÜŞÜM BEN AĞLAYANIM YOK.
görsel
Bu ayki taksidi saymazsak 14 ay ödemem gereken miktar bu. bunun haricindeki ekstra ödememin son ayındayım..
Kalan kredi borcumu her ay 3 taksit ödemek kaydıyla -tabi ekstra bir şey çıkmazsa- 5-6 ayda kapatıp. Geri kalan 1,5 senede birikim yapıp gideceğim başka diyarlara. Sıfırdan bir hayat kuracağım.
çok şükür borcum yok.

ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı bilmelisiniz..
allah yardım etsin sözlük zor iş borç ödemek. yiğidin kamçısı diye uyuttular bizi bunca zaman. lanet ederek güne uyanıyorum bitmiyor şerefsiz borçlar faizde boğularak ölücem
50 bin kadar.
ev kredisi
salon takımı
motosiklet
kredi kartı
4500 tl kredi kartı.
1000 tl ev kirası
9500 askerlik kredisi.

Bu kadardır.
400 bin lira kaldı
Gerci o da hazır hesapta duruyo ama son gün ödeme yapcam
Ibnelik degil mi.
can borcum var evelallah.
an itibari ile 700 civarında.

bir anket.
2700 bankaya var 2000 bir arkadaşa var. Geceleri kolsuzlara 31 çektirsem acaba bu borcu kapatabilir miyim diye derin düşüncelere dalıyorum.
bataktayım. dibe vurdum. her tarafım borç. ne yapacağım bilmiyorum.
Aha bu kadar.
görsel
Alman devletine 10 bin eurocuk ögrenim kredisi borcum var.
600 gibi bir rakam, ancak gördüğüme göre insanlar bu paraya sadece tatlı falan yiyor.
Kankaya rakı, biradere beş bira, manitaya yüzük, anneme sevgi ( o öyle diyor ), babama dükkanda yardım. Oğlum ben batmışım lan.
30 bin arabanin ki kaldı, kardeşime de 4 altın bilezik borcum var. 14 bin filan ediyo galiba.
kyk borcum haricinde şimdilik bir borcum yok.
150 bincik.
yeni yıla borçsuz girdim.
faizler hariç: 162.652,03 ₺ gibi bir tutar kredi+ 2.400 tl de tv taksidi.
Allah sağlık versin, altından kalkılır elbet.
2020 yılının başı itibariyle toplam 1400 tl cik.
(bkz: Can)
Eski parayla 300 milyarcik...
toki ödemesi diyeyim siz anlayın 2 senedir ödüyorum hiç eksilmiyor nasıl bir borçsa?