bugün

(bkz: attrib)
sürücüde disk yok lütfen e vs. sürücüsüne disk yerleştirin.
dosya başka bir program tarafından kullanılmakta uyarısıyla "anacıgım yalnız değilim" korkuları başlar insanın içinde.
mavi ekran çıkınca yazan yazı:
windows bu iflevi gerfekleftirirken bir sorunla karfılafti .
not: yazım hatası yok aynısı çıkıyor.
c kodlayanlar için: /*no comment*/.
xxx sexy girl.avi dosyasını silmek istediğinize emin misiniz?
kendinizden bile şüphe etmenize neden olacak komutlardır.

-görev yöneticiniz bunu yapmanızı engelliyor. *
+kim lan benim görev yöneticim ? **
lisede iken turkce hocasina internete nasil baglanacagini anlatmistim.
ertesi gun keyifli bir sekilde geldi ve bilgisayar bana aga diyor dedi.
kisa bir arastirmadan sonra ogrendikki "aga oturum aciliyor" yazisini ag degil aga olarak yorumlamis.
!HATA!
dosya jpg uzantılı olmalıdır.Bu dosya jpg.
(bkz: yarıl)
çoğunluğu bilgisayar konusunda ve çevirdikleri yazılım hakkında gram bilgisi olmayan çevirmenler tarafından yapılan çeviri hatalarından kaynaklanan minik komedilerdir... end of line...
amcaoğlumun az daha boğulmasına sebebiyet veren, beni amcaoğluma dayamak zorunda bırakan hatadır.

bi yandan müzik dinleyip bi yandan dosya kopyalıyorduk, birden pc reset attı vee

"çok zararlı hata" diye bi hata aldık.
bu esnada elma yiyen amcaoğlu gülerken boğazına elma kaçmak suretiyle nefessiz kaldı.
bende onu çıkardım garip bir biçimde.

(bkz: gülerken ölmek)
(bkz: gülerken az daha gay olmak)
mavi ekran çıkıp, pc resetlendikten sonra, açılış ekranında beliren yazı; ''windows ciddi bir hatadan kurtarıldı.''

yok ali sami, windows ölümlerden döndü..
bilgisayarları anlamaya çalışmanın gereksiz olduğu komutlar silsilesi. programcının diline ve çevirmenin insafına kalarak karşımıza çıkan hataları anlamaya çalışmaktır. her durumda aynı sonuc çıkar bilgisayarı kapatıp yeniden açarsınız sorun büyük ihtimalle düzelir.
eyvah! google chrome kitlendi simdi yeniden baslatılsın mı diye soruyor bilgisayarım. Lan bilgisayar yapay zekada cığır actı, duyguları felan var telaslanıyor. Browser kitlenince eyvah diyorsa kendisi kitlenince ne diyecek merak ediyorum.
-başlat çubuğunun yanında explorer çubuğunda bir yerde sağa tıklanılır, görev yöneticisi seçilir ve sol tık yapılır ve al sana hata mesajı
"sistem yöneticiniz bu işleme izin vermemektedir" bu bilgisayarda administrator ben değislem kim olabilirki, kesin derin bilgisayarın işi, iskenderin burada da torjanları var sanırım.
bir program kurmuştum, bilgisayar yeniden başlatılsın mı ? sorusuna tek bir tıklama seçeneği koymuş programı yapan. 'yeniden başlat'. ozaman sorma arkadaşım başlat direkt.
(büyük puntolarla)

mozilla çökme habercisi

(açıklama)

üzgünüz, mozilla bir sorun yaşadı ve çöktü.
*
windows klasik stili veya windows xp stili.
(bkz: doggy style)
(bkz: amuda kalkarak sevismek)
kendinizi alaattin gibi hissetmenizi sağlayanları da bulunan komutlardır.
(bkz: bilgisayarın ne yapmasını istiyorsunuz)
abaza komut: tümünü göster
Görev Yöneticisi,yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı.

ben miyim o yönetici? Yoksa hayatında başka bi yönetici mi var?
bilgisayarınız normalden de hızlı çalışıyorsa bazı programları kapatmayı deneyin.

http://www.komikaze.net/komiks/komiks/k779.jpg
vista işletim sisteminin bir işlem yapmak istediğimizde 57482943720 kere karşımıza ekran çıkarıp, işlemi yapmak istediğimizi sorması.
(bkz: yıka ve çık)