bugün

Xiaomi nin iphonadan daha iyi kamerası olduğunu öğrendim ama hiç denemedim.
Bir kıyaslama.
huawei daha deneyimli bir marka.
huawei xiaomi'nin sahasında kupa kaldırır.
kıyaslaması bile olmayacak durum.

adamlar apple'i bile geçtiler. hala xiaomi ile kıyaslıyorlar.
Huawei daha sağlam. Xiaonami çabuk dağılıyor, fiyatları da çok şişirdiler
Iki boktan çin markası. Gidip samsung alın ama bu çöplere para vermeyin.
Ben fan değilim tarafsız olarak düşüncelerimi söylüyorum. bence Huawei açık ara alır.
teknoloji özürlüsü düşük iq'lu insanların yaptığı gibi yine burada da apple ve samsung hayranları bu iki markayı gömmeye çalışacaktır.
huawei'den sayısız dizayn ve teknoloji çalan apple'a laf etmeyen insan apple'a laf edilince savunmaya geçiyor. böyle kafasız insanlarla bu muhabbetleri tartışmaya gerek yok.
Peki gençler oppo ne ayak?
xiaomi daha iyi gibi. kendim kullanıyorum memnunum. oldukça sağlam ve performanslı.

hiç kırık camlı xiaomi görmedim ama bir sürü huawei gördüm. belki bana denk gelmemiştir.
defalarca düşürdüm taş gibi . ama benimkinin yanları alüminyum
çin markaları.

valla huawei kullanıcısıyım memnunum. arkadaş da xiomi var o da memnun. bu çinliler yavaş yavaş bir şeyleri başarıyorlar gibi. kz kulaklığım var mesela gayet iyi o da çin. bilemiyorum altan.
ikisi de iticidir. Şayominin müzikçalarında neden börgır king reklamı çıkıyor anlamıyorum mesela.
onu bilmemde ip 8 imle xiaomi 6 yı kıyaslayan bir kekoyla dalga geçmiştim meğerse keko haklıydı mi 6 benim ip 8 den hızlı çıktı bizzat kıyasladım uygulamaları roket gibi açtı şerefsiz.
güncel Önemli Başlıklar