bugün

sınav günü gelir sorarsın warcaft manyağı arkadaşına,nasıl lan çalıştın mı sınava.Elemanın cevap şu olur.
Abi bizim goldshiri orglar basmıştı onları öldürmeden zaman bulamadım *
sonuç? sıfır.........
gelmiş geçmiş en iyi mmorpg,insanı arkadaşsız,eşsiz,dostsuz bırakan,zamanını çalan ama level 60 undead warlock una baktığında değer be dedirttiren oyun
'sakın bulaşmayın kopamazsınız' dedirtecek oyundur...
gunde en fazla 2 saat oynayip tier 2 setler giyebileceginiz ama oyunun bundan sonra baska bir numarasinin olmadigini anlayip ek paketini bekleyeceginiz bir oyun.
(bkz: world of warcraft burning crusade)
siparişini verdiğinizde size arkadaslarınıza da tanıtmanız için bir tanede 10 günlük sürümünün de verildiği ve bunu alan arkadasınızında sipariş vermesı muhtemel olan ve fena bir şekilde bağimlılık yapan online olarak oynanan oyundur.
oynayanların öldürdükleri canavarları, aldıkları silahları, görevleri, elbiseleri anlatmak için can attığı oyun.

ayrıca hiç bir bok anlamadığım halde, anlatılırken, ciddi bir ifadeyle "he yavrum, ooo manyaksın sen, ulan nasıl yaptın bütün bunları, sen bu işin pirisin" gibi gazlarla püskürtmeye çalıştığım, lakin stratejinin ters tepip her boku bana anlatmaya başladıkları, seviyeyi 60 lasalarda kurtulsam dediğim oyundur.*
oynayan arkadaşlarınızın artık dünyadan başka bi yerde yaşadığı, orada ikamet ettiği oyundur. arada bi gerçek dünyaya gelirler ancak akılları hep yeni yaşadıkları yerdedir.

çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz
ateşle yaklaşmayınız
aman sakın bulaşmayınız
bulasmayin birakamazsiniz,evliyseniz bosanirsiniz,ogrenciyseniz sinifta kalirsiniz,asosyal olursunuz * gibi seyler zannimca tamamen sacmadir.gayet dengeli oynayarakta istediginiz level'e ulasirsiniz.sıkıldıgınızda da gayet rahat birakabilirsiniz.
(#195716)level 60 olunca oyun yeni başlıyormuş! ayrıca gelecek olan ek görev paketiyle birlikte çilenin başlangıcında olduğumuzu anladım!

komik olan oyunda hep aynı şeylerin yapılması; her karakter level kaç ise aynı level gruplarını kesiyor, ona göre para kazanabiliyor! canavar ve böcek keserken herhangi bir hareket çekmek mümkün değil, sadece odun keser gibi balta geçirebilirsiniz! tabi iki vuruş arasındaki 6 saniyeye dayanabilirseniz!

bir de kuş var bu oyunda; kafası kartal kafası, arka taraf aslan! kartala götten girmiş aslan görüntüsü yani! en çok da buna gıcık oluyorum!
çocukların gazoz kapağı toplamayı bırakıp sabahlara kadar oynadıkları hatta bir kişiyi bilgisayar başında fazla oturmaktan öldüren garip bir oyun.
bi kitaptan yola çıkılarak tasarlanmış, görüntü kalitesi, karakterleri, olay örgüsü ile bağımlısı olmanıza sebebiyet verecek her öğeyi içinde bulunduran oyun ötesi şey...
once level 60 olduk.Yetmedi Tier 1 epic topladik.Yetmedi tier 2 epiclere geçtik.Akabinde yeni Tier 0.5 setler cikti hatri kalmasin dedik onlari da topladik.Yeni instance di yeni setti derken omrumuzu yedi world of warcraft.

Bunun yaninda birakilinca gurur duyulan fakat en fazla 2 hafta ayri kalinabilen oyundur.

(bkz: ben bugun bunu gordum)
pvp battlegrounds olayı gelmeden önce haldır huldur orgrimmar meydan savaslarinin oldugu, türkiye'nin inanılmaz yavas (bandwidth olarak değil latency olarak) bağlantısına rağmen inanılmaz zevk verirken * şimdi çoluk çocuğun eline düşmüş, hayatta hiçbir halt yiyemeyen kişilerin ejderi de keserim altınları da alırım modunda oynadığı, level 60 olup 40 kişilik instance'lara dalınca bir kaç hafta oyalayan ancak bir müddet sonra, biraz da türk telekom sayesinde, oyundan soğuduğunuz ama içten içe açlık hissettiğiniz, filmi yapılsa da izlesek dedirten evren.. *
Fenerli serhat undeadleth de süper oynuyor,Oha tarkan kibariye ile duel yapmış.Gibi cümleler kurduran ulan ben bu oyunu oynamıyorum ben bu oyunu yaşıyorum dedirten hayatı ciddi anlamda tehtid eden , Tekel in sigaralar üzerine yazdığı yazıları ülke sınırından içeri giren her world of warcraft cd sinin üzerine yazmasını istedigim başlamayanları şanslı hissetmemi sağlayan mmorpg.
multiple realms battlegrounds olayını çıkarcam diye 2 günlük bakıma girmiş oyundur sabır küpümüzdür
hellscream serverında smyrna karakteriyle oynarken arkadaşım mamandi ile birlikte at almak için özellikle para biriktirdiğim oyun.yaratıkların üzerinden ne bulursam alarak sattığım bunun sonucunda hep zengin olmam sonucunda arkadaşımın oha ithamlarına maruz kalmamla gönlüme taht kuran oyundur.zaten sonrasında gönlünü almışımdır ve ona bir at hediye etmişimdir.böylece oha sözü yerine yuh demeyi tercih etmeye başlamıştır.almışımdır almasına ama cüce karakteri olduğu için attan çok bir keçiyi andırmaktadır.güzel bir oyundur.fakat fazla zaman harcanmamalıdır.
ölen world pvp si yeniliklerle canlandırılmaya çalışılan oyun..
dün bi rogueun bana yaptığı* 3239 ambush damageından sonra karekteri silmeme ramak bırakan oyundur
ingilizce bilmeyenlerin asla oynayamayacağı oyun.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
4 aydır maddi kısıtsızlıklar yüzünden kapalı olan hesabın an ve an açılma isteği duyulan oyundur. oynasam mı diyim son yamayı indiriyim diyorum 100/450 mb iniyor, yok başlamıycam gene diyorum ve bu 1-2 günde kendini tekrarlıyor. garibim 55 gnome rogue kaldı öyle, of 60 orc hunterim ayicigim, kedicigim, aslancigim öyle beni bekliyorlar, beslemedik de uzun zamandır ölmeseler bari.
(bkz: wow)olarak kısaltılan oyun.
dünya tarihi 2'ye ayıran bir oyundur... Wow'dan önce wow'dan sonra...
her ne olursa olsun vazgeçilemez bir oyundur. online oyunların en önde gidenidir.
üniversiteye gitmeme isteği uyandıran oyun fiyatı 50 ytl aylık 14 dolar ödemeniz gerekir
bu oyunu oynamak için
oyun dünyasında çıtayı oldukça yükseltmiş ve blizzardı maddi anlamda ihya etmiş oyundur. benzerleri arka arkaya çıkmasına rağmen, kitap(büyük şef,son bekçi, ejderhanın günü) ve oyun(warcraft serisi) serisinden gelen sağlam senaryo temelleriyle rakiplerini yanına bile yaklaştırmamıştır. ayrıca kayıtlı oyuncu sayısı 6 milyonu geçmiştir.

edit: bu sene de okulu uzatmama neden olmuş, hatta okulu bırakmayı düşünmekteyim. bir oyun inceleme sitesinde şöyle bir laf vardı bu oyun için: eğer kariyerinizi garanti altına almadıysanız, bu oyundan uzak durun! gerçekten de öyleymiş...