bugün

Anlam veremediğim bir sevdadır.
Samsung kullanan yazarlar alınacak belki ama, ulan kızılay çadırlarında bedava mı dağıttılar bu cihazları size. Buna vereceğiniz parayı gidin bi hayır kurumuna bağışlayın daha evla.

Omrum boyunca hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Lumia candır, windows Phone bir tanedir...
Sony varken anlam veremediğim sevdadır.
boşuna para vermektir. 2 ay sonra bozulacak neticede.
Fakirliktendir.
fakirlik sevdasıdır. daha dayanıklı falan filan diyerek samsung alırlar. ulen her 6 ayda bir iphone yeni bir telefon çıkarıyor keşke ayda bir çıkarsada ayda bir yeni telefon alsak. sonuçta 6 ay aynı telefonu kullanmak ıyy fakirlik yani. 2 ayda bir renklerini değiştiriyorum iphonelerimin. 6 s ten 3 tane sipariş ettim şimdilik bir 6 ay götürür herhalde.

pis fakirler.
(bkz: e 250)

bir ara herkesin elinde bundan vardı, bedava dağıtıldığından şüphelenirdim.

lümpenler !
Idare eden güzel telefonları vardır .

iphone alan adamların çoğu icloudu bile bilmiyor yani ne gerek pahalı apple ürününe veya mağazası fukara microsoft ürününe.
android is life android is love.
fenerbahçe galatasaray, bmw mercedes, akp chp gibi ikili mücadeleye sahne olan şeyleri seviyoruz. yani iphone'un karşısına da samsung'u koymuşuz bu sebeple. öyle yani.
note 2 den bihaber olan eziklerin anlam veremediği durum.

al 2 yıl garantili kullan. garantisi mi bitti? çak oraya bir custom rom. oldu sana yep yeni bir telefon.

note 2 görünümlü note 4 kullanmaktayım şuan.

siz gidin alev alev yanan sony ve lg kullanın.
Eski bir arkadaşta olan sevdadır. Adamın ayfon ismini duyunca eli ayağı titriyordu, iphone alacağım desem engellemek için hiç üşenmez yaşadığı şehirden buraya gelirdi. Mübalağasız.
Allah başka dert vermesin ya, zor.
Sanırım teknoloji ile çok iç içe olmayan kişilerin, Samsung'un ismini çok duyup, kaliteli olduğunu düşünmesinden kaynaklanıyor.
note 2'yle bana devasal zararlar yaşatmış sevdadır zamanında. sonrası hep apple.
samsung kendini iyi pazarladı bu ülkede sağlam yer edindi. servis ağı yaygın. yedek parça olayı harika.

sony diyorsun evet çook büyük marka ama telefonun başına bir şey geldiğinde istanbula yollamak zorundasın. heryerde servis ağı yok.

fakirlikle ilgilisi yok şu an pahalı telefon huawei ye ait zaten.

samsung j7 prime kullanıyorum 3 yıl oldu tık yok.
Samsung un her bütçeye uygun telefonu var. O yüzden tercih ediliyor ...
Ortalama gelire sahip ailelere hitap ediyor;sağlam ve kullanışlı;eh,Türkiye'nin geneli de bolluk içinde yüzmediğinden doğal olarak bizim merceğimize giren bir ürün.