bugün

bayramdan günler sonra gelen avea tebrik mesajı.
avea lı birine turkcell den 30 dk hediye gelmesi.**
(bkz: uludağ forum)
(bkz: okuyana korum)
boş mesajdır.
ne anlam yüklersen yükle.gönderenin tanıdık olması veya olmaması yüklediğin anlamı çok da değiştirmez.
(bkz: anket hala sicak cok uzaklasmis olamazlar)
sayın okur, dogum gününüzü kutlarız ... nolu telefona adres bilgilerinizi bırakıp hediye kitabınızı alabilirsiniz. ... yayıncılık
bu boru başka boru boru değil bu boru.... son zamanlarda en çok geyiğini yaptığımız arkadaşlarla sürekli birbirimize gönderdiğimiz reklam cıngılı.
-Nerde o eski bayramlar?
+Nereye koyduysan ordadır.
-Anne rica ediyorum sus.

(bkz: aga biri de çıkıp demiyo ki bu nedir)
emniyet kemerinizi takın
hayata sevgiyle bakın. -EGM
''eğer ben senin dostunsam aç lan telefonu, eğer sen benim dostunsam arasana lan beni.'' *
''abi ben büşra. Gelirken süpriz toto alır mısın. Öptm.''
"mmmmmmmmmmm....................oooooooooo.."

bu gelmişti, sonra "sen kimsin yarraam?" diye mesaj attım babam aradı yeni hattım bu akşam eve gelince görüşürüz dedi kapattı.
tebrikler... telefon kazandınız.. no lu telefonu arayıp hediyenizi nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz. mesajının aynı ay içinde aynı aboneye 3 kere gelmesi.
emniyet müdürlüğünden gelen kemerlerinizi takın falan gibi bir şey. daha kullanmıyorum zaten.
sonunda "bu mesajı sevdiğin 5 kişiye yolla beni seviyorsan bana da yolla" yazan mesajdır.
tebrikler mp3 kazandınız.hediyenizi almak için şu numarayı arayınız.

lan hem farklı numaradan mesaj atıyorsun hem de mp3 diyorsun bari iphone filan de amk.
her hafta en az 3-4 kere kazandığım 4 büyük takımın taraftar forması mesajı.
Mesaj atarsan beni seviyorsun, ararsan bana tapıyorsun, bir şey yapmazsan bana aşıksın.
tanımadığın bir numaradan sadece ismin yazılarak gönderilen mesajdır. amacın ne arkadaşım?
*eksik yazi var* olmasidir. görüsmek üzere...
edit: aynen katılıyorum..
Sizi arayan numaralar mesajıdır. Bu mesajlar yüzünden hayattan soğuyan insanlar vardır. Tehlikeli mesajlardır.
bayram günü gelen bayram mesajının altında isim olarak gönderen kişinin değil başka bir ismin yazdığı mesajlardır. (bkz: toplu mesaj)
bu mesaj deneme amaçlı gönderilmektedir.
Batman-Sason Belediye başkanından mesaj gelmiş amk ben istanbul da oturuyorum batmanlı da değilim.
telefonda kendini polis olarak tanıtan kişilere güvenmeyin.

polis.
güncel Önemli Başlıklar