bugün

zengin olduğumu anladığım gündür.
Telefon yaşlandı artık kılıfsız kullanıyorum.
kılıfla kullanınca cebime sığmıyor meret.
bu ve buna yakın cümleleri her duyduğumda aklıma "BAS BAS PARALARI LEYLA'YA" şarkısı gelir.

edit: imla
Ekran jelatinide yoktur.
prezervatifsiz sex yapmakla eş değerdir.
benim yaptığımdır.
ne gerek var kılıfa yahu.
Kılıf sevmediğimden telefonu aldığımdan beri kullanmıyorum ama telefonun şimdiki halini gördükçe içim acıyor dostlar. Benim gibi pişman olmamak ya da 30 tl kılıfa para vermeyim derken 300 tl ekran parası vermemek için kullanın..

Kılıf sizi bir çok kötülükten korur unutmayın..

--spoiler--
Buraya kondom reklamı alınır.
--spoiler--
Kılıfı cıkardıgın anda aslında -telefon inceymiş- derdirtebilecek bir davranıştır.
eğer telefonunuzu alalı baya zaman geçmişse ve artık bozulmak üzereyse telefonunuzu kılıfsız kullanmaya başlarsınız efendim. benim yaptığımdır. yukarıda bir arkadaş zengin olduğumu anladığım zaman demiş ama palavere sallamış. ben zengin değilim mesela.
telefon düşerse kırılsın da yenisini almaya mazeretim olsun diye yaptığımdır.

3 senedir kırılmadı bekliyoruz, eli ayağı tutmaz oldu whatsappı zor kaldırıyor. şarjdayken şarjı biter oldu, hafıza kartı desen bi garip attığım şarkı 3 dakika sonra yok oluyor aklı da gitti iyice garibanın. kamerası görmez, mikrofonu duymaz oldu öl artık da diyemiyoruz büyüğümüzdür, bekliyoruz bekliyoruz... estafurullah rabbil alemin...
Benim yaptığımdır. Telefon sapasağlam. Siz hayvan gibi kullanıyorsunuz bence.
biraz şov bence.
Telefonun tasarımına bakıp beğenip alıyorsun sonra her tarafını çakma deriyle örtüyorsun , adamlar ince olsun diye götünü yırtıyor bir kılıf takıyorsun telefon oluyor sana takoz , Ekranı gorilla glass 4 diye hava yapıyorsun çizilmesin diye 5 tllik jelatin takıyorsun , o ıps ekran oluyor sana bulanık gösteren tüplü televizyon. Adamlar telefonda ağırlık noktalarını hesaplıyor düşünce ekrana değil kenara gelsin kırılmasın diye . Bırakalım kılıfı kondomu keyfimize bakalım.
ekranı kendi tarafınıza tuttuğunuz ve cebinize mutlaka öyle koymayı alışkanlık ettiyseniz en rahatı.
Zenginliğin en önemli belirtisidir.
(bkz: para).
Zengin olduğunuzun veya rahat olduğunuzun en büyük göstergesidir. Gerçi zenginseniz rahatsınızdır da orası ayrı..
Cesaret isteyen durumdur her babayiğitin harcı değildir.
Zaten iphone 4 düşse de çizilse de alışkın. Bozulup değiştirileceği günü bekliyor zavallım.
bu kadar ince bişey oldugunu inanın bilmiyodum şaşkınlık içerisindeyim hala adamlar yapıyo ...
Telefonu kılıfsız daha karizmatik görülmesine inanarak yapılır ama telefon yere düşüp ekranı kırılınca yerle bir olmasıdır karizmanın.
"alırız sonra.alt tarafı bi kılıf" dememin üzerinden 6 ay geçmesine rağmen yaşadığım durum.
önüne ve arkasına bir jelatin yeterlidir. düştüğü zaman kılıf olsa da olmasa da telefon pert oluyor zaten. düşürüyorsunuz diye kılıf aramayın hiç.
bazen çok havalı hissedersin,
o anda "la oğlum zengin misin tak o kılıfı " der iç ses.