bugün

tuvalete,merdivenlere v.s yerlere özellikle de yeni ise sonucunda vicdan azabı ( telefonun modeliyle orantılı olarak azap seviyesi artar) duyulabilecek durum.
telefonun düştüğü yer deniz ise %90 telefonun bozulması ile sonuçlanacak olaydır.

(bkz: başımıza geldi ordan biliyoruz)
eğer telefonla geçmişiniz bir ila 2 haftaysa bünyede apargat etkisi yaratabilir ancak sürenin uzamasıyla birlikte "düş, düşte kırıl allahın cezası" moduna geçilir.
2 haftada bir mutlaka yapıyorum, elimden kayıp gidiveriyor. kaç kere tamire gitti. çok yakında hurdaya da gidebilir ama yine de sağlam telefon yapıyorlar.
olsun o alışıktır dedirtir.ama telefon samsungsa anne baba korkusunu yaşatan durumdur
20 kere çıplak fayansa düşürdüm ve her defasında yaşama şansının olmadığını düşündüğüm ve her defasında yanıldığım bir mevzu.
anlamsız surat ifadelerine neden olabilir.
aradığınız numaraya ait telefonun çalması durumudur. aksi durumlarda ise seri şekilde dıt dıt dıt dııııttt sesi çıkar ver telefon düşmedi kelimeleri kullanılır...
günde en az 5 kere düşer telefonum. her seferinde en az 3 parçaya ayrılsa da acı onu güçlendiriyor kanaatimce.
aldığımda bozuk çıktı düştükçe daha bi iyileşiyor sanki. sinyal almıyordu artık alıyor mesela, ve daha neler neler..
şaşırtmayı seviyor, canım benim..

sanırım bağlandık birbirimize. karşıdan melül melül bana bakıyor şimdi.
onun da içine can kaçtı sanırım;
ya da ben kafayı yiyorum.
zaman geçtikçe alışılan durum.
hatta
(bkz: aa bugün düşmedi dur ben atayım)
Düneyin basıma gelen olaydır. Allahtan bir vatandas haber verdide son anda aldım yerden.
görsel
Daha önceden koordinatları mı ayarlanıyor bilmiyorum hep aynı yere denk geliyor ya.
Defalarca başıma gelen olay. Cam kırılması kötü yalnız. Moral bozuyor çok. Evet.
hafta sonu ormanda temiz hava alayım edasına çıktığım mantar toplama operasyonunda yaşadığım eylem. fakat ben düşürdüm ve bulamadım o ayrı bir olay tabi.
Kısa süreli bir kalp ağrısı.
günde net üç defa düşer.

alıştı kırılmıyor artık.
yerçekimine yenik düşmektir. evet.
Durup dururken fayansa yüz üştü düştü telefonum daha taksidi yeni bitmişti. Sağ üst ekranın en ucunda ufacık bi kısım zedenlendi. içime oturdu 3 gündür.
2019 mart veya nisandı. Zamzang in s10plus ını aldım. Sigorta falan ister mısınız diye sorduklarında da gerek yok zaten düşürmüyorum demiştim. 2 ay önce düşürdüm. Sağlam telefonmuş.
4 senedir aynı telefonu kullanıyorum birbirimize o kadar alıştık ki ben onu düşürmüyorum elimden fırlatıyorum o da bana söz verdi kırılmayacak biraz incinecek.
Sağlam olup olmadığını öğrenene kadar anlık kalp krizi yaşatan olay.