bugün

pişman olucaktır ve geriye dönmesi de imkansız. hele ki birileri askerdeyken yapılırsa artık ağzıyla kuş tutsa ...
bunu sms ile yapıyorsa daha tatsız ve kötü bir görüntü çıkar ortaya.

+sndn ayrlmk istyrm.
-skme kdr yln vr!
acıdır. yüzyüze bakmaya gerek bile görmemiş gibi gelir insana. elini tuttuğun yüzüne gülümsediğin beraber acı tatlı zaman geçirdiğin insan sana bir telefon eder ve "ayrılalım olmuyor" der. ve ayrılık acısının üstüne bir de hiç değer verilmemişlik duygusunu eklersin.
yolun açık bahtın kapalı olsun denilen insandır. hemen telefon numarasını rehberden silin.
onca yaşanmışlığa,acı tatlı güzel günlere hakarettir.

ayrılalım aydagül yada rıfkıcan demeye yüzü yoktur.
dua edin susmuyor, telefondan da olsa söylüyor. bunların konuşmadan giden modelleri var bi de...
ha telefon ha msn farketmez, yüzüne bakıp söyleyemeyecek kadar zavallıdır.
mobil sevgilidir.
kişiliğini belli etmiştir, gözlerin içine bakarak konuşmaktan korkar.
kilometrelerce uzakta olan, ayrılmayı bildirmek için kalkıp gelmek belki de zor gelmiş olan insan kişisidir.
(bkz: sndn ayrlyrm)
(bkz: ağzına sıçılası sevgili)
beleş sms ile ayrılmasından iyidir diye düşündürten sevgilidir.
hele o telefon cep değil ev telefonu ise, evde misafir varken bu olayı yaşıyorsanız. kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir olayı tecrübe ediyorsunuzdur. tadını çıkarın. çok şey öğretir insana...
yapmayın etmeyin... bir yarım saat, bir fincan kahve içmeye dayanılabilir onca şey paylaşılan insanla... tabi aldatma yaşatılmadıysa...
bir şarkı hediye ettiğimiz sevgilidir.

(bkz: daha iyi olmaz miydi)
söylerken sevgilinin gözlerine bakamicak kadar acizdir.ciddi bir konu değilmiş gibi kestirip atabilecek kadar da zavallıdır.geri dönüşü mümkün olmayan bir ayrılma yöntemidir zaten geri dönsede reddedilecektir korkudan dönemez.
kısa mesaj ya da msn tercih etmediğine şükredilmesi gerekebilir. lakin yüz yüzeyken yaşanacak yıkım da pek hafif değildir. o yüzden ayrılma şeklini dile getirme yolu değil dile getirdikleri önemlidir. her ayrılık bir yıkımdır; telefon olmuş telgraf olmuş farketmez...
(bkz: sndn ayrlyrm)
telefonda kavga etmiş ve o sinirle olayı bitirmeye kalkmış kişidir.
yüzyüzeyken konuşamayandır.. bir mesajla herşeyin bitebileceğini düşünüyodur.ama yanılıyordurda.sonuçta bir ilişki bir sevgi vardır bir mesajla bitemezdir.. konuşmak lazımdır..
- alo aşkım napıyorsun.
+ dolma yiyorum alper.
- hah tam zamanı o zaman ben ayrılmak istiyorum.
+ şunu bi bitireydim ya bu ne acele.

(bkz: ıssız adam)
hele bir de ödemeli arıyorsa tam dayaklık kişidir.
en azından son bir kez olsa da sesini duyacağın sevgili, söleme anı itibariyle eski sevgilidir.
telefonda seni özledim demesi beklenendir.
10 dakikası 1 kontör olan gsm operatöründen yaralanan akıllı genç sevgilidir.

bir cafede yada herhangi bir mekanda otursa yol parası cartı curtu 30-40 lirayı bulur. *