bugün

genelde çok büyük umutlarla acılan o bir mesajın avea dan geldiğini görerek telefonu rastgele fırlatmakla sonuçlanan hadise...
sevgili yapılmışsa bir dönem sonra "uff yeter amına koyım" gibi cümleler kurulmasına yardımcı olan öğedir.
o gün kendini yalnız hissediyorsan iyi, yalnız kalmak istiyorsan kötü bir durumdur.
evliyeseniz pek heyecan duymayacağınız gsm operatörü ya da bankadan geldiğine emin olduğunuz durum.
Terkedildiğinizde büyük umutlar yeşerten, ayrıldığınızda korkutan, sıkıldığınızda heyecan yaratan, spam olduğu anlaşılınca neyapacağımızı bilemediğimiz bir etki yaratır alınan o 1 mesaj.
(bkz: eski sevgiliden gelen mesaj)
kavgalı sevgililer arasındaki soğuk savaştan, malup ayrılan tarafın habercisidir.
1 Mesaj alındı.ilk gördüğünüzde havalara uçarsınız.Kesinlikle dünyanın en güzel kızından gelmiştir mesaj.içeriğide "Benimle sevişir misin?" "Seni öpmek istiyorum" tarzındadır size göre ama mesajı actığınızda üstte TURKCELL'i görürsünüz.intihar sebebidir bu.
nokia 8310'larda çok heyecanlandırıyordu, ya da ne bileyim 5110'larda. okunmamış mesaj. okunduktan sonra bir önemi kalmıyordu. sonra kameralı telefonlar çıktı ve o cazibe kayboldu, heyecan bitti. sanki mesajın telefonda duruşu hoşumuza gidiyordu.
2 mesaj alındı yazısını görmekten daha az sevindiricidir.
(bkz: hayatta anlik mutluluk veren seyler) dendir ama; turkcellden vs geldigini gormek tam tersi bir ruh haline girmenizin sebebidir...
Ruh haline göre sevindiren veya can sıkan belki de bıktıran hadise olabilir.
insanı merakta bırakan bir durumdur. Tabi bu merak duygusu mesaj içeriğine göre değişen bir hal alacaktır.
alınan mesaja göre
yaşasın
tüf bea
yine mi sen
oleyyy
tarzında sözler söyleyebilirsiniz.
mesaj sesi duyulur bir hışım telefon çantadan çıkartılır 1 mesaj alında yazısı görülür büyük umutla mesaj açılır bakiyenizde 0 kontur bulunmaktadır en kısa sürede kontür yükleyiniz mesajı görülür küfür edilir. Oysa ne umutla ne heycanla açılmıştır o mesaj...
bu durum karşısında heyecanlanmayan insan hayatta başarının yolunu bulmuş demektir.
heyecan yaptım.hiç çalmayan telefonda bir umuttur.ya avea dır ya turkcell .
(bkz: yıkılmak)
kimi zaman mutluluktur.
bazen de sadece yalnızlığını hatırlatır.
değişir işte.
heyecana sebep olan yazıdır. devamı;

hava durumu: istanbul parçalı bulutlu 16...
şuan hissedemediğim ve özlediğim heyecandır.
hoşlanılan kişiden beklenen mesajsa o 1 mesaj, dünyalar sizin olur vs.
hele günlerdir görüşmüyorsanız sevinç çığlıkları attırabilitesi vardır.
tabi operatörden gelen 1 yeni mesaj küfür ettirebilir. *
beklediğin mesaja bağlı.
artık turkcell bile mesaj atmıyo hacı bunu bulamayanda var.
bazen hatırlanmış olma ya da benim de mesaj atanım var sevinci oluşturan, bazen de yeter artık manukyanın telefonu oldu bıkkınlığını yaratan durumdur.
içinden 1 cevapsız arama mesajı çıkınca sövüyorum ben şahsen.
bazen mesajın kendisinden daha çok heyecanlandırandır.
+biiip biip bir mesaj alındı.
-aha geldi(heycanla)
+bi dünya....
+hay senin bi dünya'na da yarım dünyana da .....