bugün

sevgilisi vardır size yok demiştir, sevgili adayları vardır hepsiyle sırayla görüşüyordur sıra size gelmeden bir randevu esnasında arayıp rahatsız etmeyin istiyordur. uyanık olun anında topuklayın, ben çok pis aşık, optimist bir insan olduğum için yaklaşık yirmi gün boyunca o da benim gibi utangaç herhalde o yüzden aramıyordur dedim.
Facebook dan isteyen olmuştu kızın yapışkan olacağını bildiğim için vermemiştim.
naz yapan erkektir. Ha gayret biraz daha zorlayın kızlar.
benimdir. muhabbetim olan bi kız arkadaş geldi. çekildiğimiz bi fotoğrafı whatsapp tan atayım numaranı verde dedi.

ben ise bluetooth u açtım cevabını verdim. tabi aklım sonradan başıma geldi.
sevgilisine sadık erkektir.
Gecenin bir yarısı 12 kere aranıp uykusunun içine edilmesini istemeyen erkektir.
gerizekalı erkektir onu neler beklediğini bilmemektedir.
benimdir. tanımadığım etmediğim bi kıza neden numaramı vereyim. ya kız ortamlarda reklam olmuşa. bizim ağırlığımıza zarar veremesin değil mi.
Vurduruyordur.
Aklı başında, selim insandır. Ne diye vereyim telefon numaramı arkadaşım ? Hepimiz sanal değil miyiz bu ortamda ?
Bir zamanlar kızlar vermemek için nazlanırlardı.devir kötü kolla...
herhangi bir kız istemişse Kızın basitliğinden dolayı vermiyordur.
Biliyordurki bu kızla ne konuşsa vakit kaybı.
benim o, bir şey de hemen yayıyorlar.
Bela nın kadını erkeği olmadığını tecrübe ile öğrendik. Birine telefon verirken iki kere düşünen erkektir. Haklıdır.
evlidir .anlayışlı olun .telefonu verip kelledenmi olsun .bulduğunuzla idare edin .
önceden telefon numarası erkekler tuvaletine orospu numarası diye yazılmıştır.
çok saçma erkekdir. sanki kızlar tuvaletinin arkasına mı yazcaz adım alev ara beni diye. liseli misin oğlum sen.
görsel
Dahil olduğum grup.
alması zor ve meşakkatli bir iştir. Meslek icabı herkese vermiyorum.
doğrusu telefon numaranı almayan erkek olmalıdır.
sevgilisi olan erkektir. biraz kafanızı çalıştırın.
telepati yoluyla iletişim kurabilen erkektir. çakaldır siker.
Sevgilisi vardır. Başına ekşirsiniz diye korkuyordur. Yani çok zorlamayın sevgili kızlar verin geçin ve bir daha görmemek üzere vedalaşın.
evlidir ya da kiz arkadasi vardir, oyle kolay vermez. benden de oyle kolay cikmaz telefon numarasi, fotograflar hep mail adresine...
Muhafazakarlığı abartmış erkektir.