bugün

yüz yüzeyseniz eğer, ya çok afedersin acil bir telefon etmem lazım deyip telefonunu rica etmeniz ve kendinizi aramanız.
Son 9 hanesini söyle sana telefon numaranı bulayım.
Gidiyorsunuz herhangi bir operatörün bayisine alıyorsunuz numarayı. Kampanya falan da yapıyorlar. Al sana On numara method.
bu kadar method, yöntem, deney geliştirilmesine gerek yoktur. kız kezban değilse tek cümle ile kesin sonuç alınabilir. bilen bilir.

"Bu güzel sohbetin burada kalmasını istemiyorum. Senin için de sakıncası yoksa telefon numaranı alabilir miyim?" bitti. vermeyenini görmedim.*
(bkz: abaza sözlük yazarları)
kara sevdaya da tutulmuş olabilir.
aaa ne güzel telefonun varmış kız senin öyle. numarası ne bakiyim bunun?
telefonumun şarjı bitti dersin arkadaşı bir çaldırıp kapatacağım dersin. arkadaşın aradığında numara sendedir.tabi aynı zamanada arkadaşında da.
sen alıp ne yapacaksın bırak o arasın.

(bkz: telefon numarası verme yöntemleri)
+hi, how you doin?
-şey ben ingilizce bilmiyorum. / hi, thanks. and you? *
+ı am ok thank you. ı was wondering, ııııı * can ı have your number?
-haa nambır diyosun, ne tatlı şey ya al bakiyim. / oh, sure why not? here it is.
+sağol canım, araşırız.
--spoiler--
Telefon numaran ne?
--spoiler--
+ numaranı versene bende bulunsun?
- tabi söylüyorum, 053.....

başlığını açacak ne var anlamadım.
Erkek ise telefon numarası istenilecek kişi, isteyen kişi dişi olduğu müddetçe kimlik numarasına kadar verir.

Kadın ise telefon numarası alınacak kişi, isteyin. Vermek istiyor ise verir zaten, izni olmadan almak gibi bir saçmalığa düşmek fazlaca akla muhalif.

Kaldı ki birisini arayacağım deyip kendini arayanları ben sadece YouTube’da gördüm.

Telefon numarası almak için yapılan eylemler silsilesidir.
karşıdaki kişiyi daha sonra size ulaşmaya mecbur bırakmak. mesela bir şeyini ödünç alın bir kaç günlüğüne. geri vermek için mecburen numara alacaksınız.
Daha mesaja cevap alamadık adam telefon metodu saymış. Umut fakirin ekmeği.

T:insanlık ilerlesin diye gereken methodlardır.
- numaranı ver! (Direkt emir kipi)

Ve numara alınır.
Böyle şeylere ne gerek var ki? Muhabbet ilerlerse numaralaşılabilir duruma göre.

Gerçek hayatta sikseler isteyemem tabi.
hiç sormadım hiç de vermedim. aşağılık kompleksli mahlukatlar sizi, gidip tanışmak yemiyor belli, tv den gördüğünüz aksiyonlara giriyorsunuz. delikanlı ol, red yiyeceksen yersin zaten ne olmuş? beğenmeyen küçük kızına almasın amk. zaten civarda "taş gibi" diye geçen hatun kişiye gidip yazmak zaten erkeklik kitabında göt isteyen bir durumdur, o sebepten diğer alfalara nazaran 1-0 öndesin aslan. az biraz gaza gelmek her zaman iyidir. ha mal durumuna düşebilirsin sosyal yapı yüzünden, çünkü etrafındakiler muhtemelen maldır, o da risk değerlendirmesi gerektirir. yani yersen... hatun orda duruyo... ateş..
Kibarca isteyin. Verirse verir vermezse vermez.
bana telefon numaranı vermezsen 155i ararım diyin korkup verecektir.
vermeyince de hai yin, kürtaj yaptırıyon dersin. (:
Şu an önemli bir konu olduğu için ayrılmak durumundayım ama eğer yarını bekleyemeyecek kadar önemli veya acil ise istersen akşam telefonda da konuşabiliriz derseniz numarasını vermek istemiyor ya da muhabbetin niteliğini daha kişisel bir zemine kaydırmak istemiyorsa, hanım kızımız esas beklentinizi anlamazdan gelerek ya o kadar da önemli değil yarın konuşsak da olur diyebilir ve siz de böylelikle yerinizi yurdunuzu öğrenmiş olursunuz.

Bana sorarsanız hayat kısa telefonu küt diye isteyin eğer hoşlanıyorsanız. Akşam dışarı çıkalım mı diye sorun eğer evet derse sana numaramı vereyim beni akşama ararsın diyin. Eşek değilse çağrı yapar.
En son yaşadığım hâdisede bana numara almanın çok zor olduğu söylenerek direkt numara verilmişti lol.
direkt isteyin vermiyorsa uzatmayın. az erkek olun!