bugün

her geçen gün gelişen telefon teknolojisine ayak uydurmak isteyenlere verilebilecek tavsiyelerdir.
telefoncunun dediğini dinlemeyin. nokia alın rahat edin.

edit: teknosadan almayın.
ikinci el telefon almayın.
uzaya çıkmıyacaksanız orta halli bi akıllı telefon işinize yarayabilir. zira 1 yıl sonra elindeki telefon da sıradanlaşacak.
Ne alirsaniz alin da ortama girildiginde laak diye masaya vurup dakkada bir bakmayin su telefona.Ha unutmadan blackberry'ler cok fos almayin onu sakin
Gösteriş, rekabet ve altta kalmamak için alınmamalıdır.
dokunmatik değil basmatik yani tuşlu telefon alın.
samsung galaxy s2 alın diyorum. zaten uzun süre etkisinden cıkamayacak, ve bu telefondan kurtulmaya calısmayacaksınız..
paranız varsa şu beckham'ın reklamında oynadığı samsung'dan alın. Daha makul bi şeyler arıyosanız da takılın kafanıza göre. C3 almıştım, arada bir kendi kendine kapanması dışında bi sorun yok. 330 liraya gayet temiz diyorum.
telefon almaya karar vermiş olan yazarlara verilen tavsiyelerdir.
1-kamerası iyi olsun.(arkadaş ortamları için)
2-sesi kaliteli olsun.
3-en fazla 700 tl fiyatı olsun.
4-telefon kapalı iken alarmı çalabilsin.
5-kullanımı basit olsun.

kafamdaki modeller:
1-htc desire c
2-samsung galaxy ace
3-samsung galaxy w
kamerası iyi olsun.
en çok 500 tl olsun.
adroid işletim sistemi olsun.
örnek: samsung galaxy.
benim telefonum samsung galaxy y ve kullanımı çok kolay. çok memnunum. tavsiye ederim.
samsung galaxy ace gayet de uygundur. fiyatı 500 küsür civarı. daha bugün kardeşime aldık. şimdilik memnunuz. http://www.google.com.tr/...d=1t:429,r:0,s:0,i:74ürün için

canlı hali daha güzel valla.
çevirmeli telefonlardan almayın zira ne kamerası var ne de alarmı var. modası geçti zaten.
(bkz: cep telefonu alacaklara tavsiyeler)
samsung'un kızaklı(bu ne demek, diye sormayın. hani şu yukarı doğru ittirilenler var ya, hah işte onlar)modellerini almayın. hemen bozuluyorlar. yaptırsanız da bir ay dayanmıyor.
galaxy ace s5830 der kaçarım.
galaxy s3 tercih edilesi bir telefon.
bir apple kullanıcısı olarak tek tavsiyem;

şarjı uzun süre dayansın.
kullana bileceğiniz telefonlar olması gerekir, milyarlar verip kullanamayacağınız telefonları alıp beyhude işler içine girmeyin.
lg kp500 alın derim. kral telefondur, kamerası da 3 mpx dir.
iphone. Kisa ve net baska telefonu gozunuz gormuyo zaten sonra.
tüplü alın fazla yakmasın.
bi telefonu sırf özelliği çok diye almayın,kullanabileceğiniz özelliklere bakın,o özellikler siz kullandığınız ölçüde faydalı olabilir ancak. Bir de dokunmatik alacaksanız samsung alın derim nokia ya yanaşmayın.
telefon almayın iphone alın.

ne demişler, iphone'u olmayanın iphone'u yoktur.
dokunaklı telefon kullanamayan dırdoların merakla incelediği tavsiyelerdir, ulan aldığım iki telefonun birini kız kardeşime, öbürünü anneme hediye ettim. moda bu ama yetenek yok mk, kızaklı samsung'a devam.
Galaxy ace kullaniyorum. Bulabilirsen Ace plus al canavar gibi ikiside.
"nokia almayın artık be kardeşim" demekten öteye geçemeyeceğimdir.