bugün

her zamanki gibi boş konuşup blöf yapmaktadır.
Küçükken hiç dayak yememiş olduğunu anlatan cümlesi...
(bkz: RTE nin her şeye hazır olması)
Ulkeyi mozambik cumhuriyeti sanan sigirlarin elestirdigi durum.
Ulke herdaim savasa hazirdir tosunum. Ama senin zoruna giden o ulkenin basinda tayyip in olmasi.
Klavye basinda vatan kurtaran pic daha askerligini bile yapmamistir. Muhtemelen bedelli askerlik icin bankaya kredi basvurusunda bulunmustur.
al %50'i rabiacılarını xtir git savaş o vakit ben gelmiyom. şeklinde tepkimi ortaya koduğum laf öbeği.

sanki gezi parkı olaylarını bastırmaya kolluk kuvveti yolluyor karşında skud füzeleri ve kimyasal başlıkları olan ankara menzilinde olan bir ülke var. silahsız bebe belik değil. başka bir ülkenin yönetimindeki patriotlar seni nah korur.
Kendi uçağı düşürülürken sesi çıkmayan ülkenin elin arabı için savaşa gireceğini gösteren rte açıklaması.

Ölen pilotlar müslüman değil miydi? Madem saldıracaktın, madem her daim savaşa hazırdın neden elin kolun bağlı oturdun? Uçağımız düşer, gemimiz basılır, askerimiz öldürülür özür'le çözülür, suriye'ye gelince savaşalım. Ne güzel..

iki savaş filmi izleyenin götü kalkıyor arkadaş. Git savaş bakalım nasıl savaşıyorsun. Asker sayısına güvenen mallar daha silah tutmasını bilmeyen veletlere güvendiğini bilmiyor mu acaba? Adam bir bomba atsa hepsi kül olacak, 2013 yılında hâlâ allah allah diyerek saldırmak isteyen beyinsizler var.
(bkz: biz savaşa hazırız demeyi de iyi biliriz)
hangi anne oğlunu yollamaya hazır. götoş bunu sordu mu ? kendimi gidecekmiş savaşa ? oturduğu koltuktan havlaması kolay oluyor demek.
kendisi ve hazır olanları savaşa gitsindir o zaman. kendi ülkesi için zerre gözyaşı dökmeyen, kendi vatandaşlarını hiçbir şekilde umursamayan bir başbakanın heveslendiği savaşa hazır değilim ben.
Valla gayet değiliz.
--spoiler--
buyrun o halde
--spoiler--
görsel
(bkz: beyler ben saldırıyorum)
kendisi ve yandaşları dilediğince savaşabilir.