bugün

telefon alacaklara tavsiye telefon modelleri.

edit: nokia 3310.
640tl'ye 1400tl'lik telefonlara kafa tutan harika cihaz general mobile discovery.
nokia 1200. 4. kattan düşünce bile bana mısın demiyor. inşaat ustasıyım pek tabii.
Sony Z1.
Samsung galaxy note 4 hiç fena sayılmaz.
(bkz: Walkie talkie)
Sony experia z3,ama ios u ilk çıktığı günden beri kullandığım için ben bırakamam...
ios düşünüyosan al bi iphone 6 rahatla.

android diyosan samsung kesinlikle çok yanlış seçim olur. xperia z3 compact efsane. z3ten tek farkı 1 gb ramdir ki o da bişey fark ettirmez efenim bilgisayar değil bu. ve 500 tl farkı gözardı edemezsin.

htc one m8 fena değil, iyi telefon.

lg g3 de düşünebilirsin, güzel telefon ama diğerlerine nazaran daha az kullanılan bi telefon olduğu için servise çok gider, ısınma vs gibi problemleri var. zamanla düzeltirler.

editörün * tavsiyesi: sony xperia z3 compacttır, ekranı küçük daha kullanışlı beyler bence.
zopo zp 998.
sadece araştırın zaten alırsınız.
2000lik telefon 800 lira.
Samsung al sülalen raad olsun.
Edit:amcık ağızlılar bok bulursunuz yazdığınız o telefonların pilini bi sene sonra. Tim müdürüyüz de biliyoz.
iphone 5 veya 5s.
Xaomi serisinin tüm telefonları tabiki bulabilirsen.
sadece yazışma ve fotoğraf olarak kullancağım ikinci bir telefon arıyorum, fiyat aralığım 1000-1500.

varsa alırım tavsiyelerinizi.

edit: hala samsung a para kaptıran zavallıları gördüğüm başlık *
samsung j serisi modelleridir.
Samsung'dan uzak durulması gerekir.

Asus Zenfone 2 iyidir.
samsung olmayan her telefon modeli.
htc desire 820.
kesinlikle samsung serileri
ayrıca kullanmayı beceremeyen gereksizler telefonu kötülermiş.
Amk telefon kullanmayı beceremiyorsunuz samsunga bok atıyorsunuz. Samsung telefonlar en iyi 25 derecede çalışır. iki elle tutmazsanız zamanla çürüme yapar boya atar. Göt cebinizde taşırsanız amortisörlerden ses gelmeye başlar. Adam gibi kullanın şu telefonu.
Asus zenfone 2 dir samsungun o aralıktaki telefonları asusla yarışamaz .
Nokia lumia 1520.
Sony xperia c5 ultra.
htc one m9. para olsa alıcam, para yok.
telefon kartı.
Huawei mate 20.