bugün

Spotify deneyimini artırma amaçlı kullanıma ayda 10 tl ücret ödenerek açılan özelliktir. Spotify çalma listelerini indirmeyi sağlar, opsiyonel tercihe göre normal, yüksek ve en iyi kalitede indirme tercihleri sunar. indirmeler Spotify'ın bulunduğu tüm işletim sistemlerinde Spotify klasöründe depolanır. Dilenilen takdirde silinebilir, yeniden indirilebilir.
apple music kadar iyi değildir. alınmamalıdır. ayrıca fiyatı yüksek. telefona müzik yükle. neden bunu alıyorsun?
Premiumda şarkı dinlerken internet kotadından gidip gitmediğini merak ettiğim program. Turkcell müzikte kotadan gitmiyor mesela. inşallah bu programda kota yemiyordur.
gerçekten ödenilen paranın hakkını verdiğini düşündüğüm üyelik.
paypal kart ile 1 aylık ücretsiz premium denememi başlattığım müzik uygulaması. gayet güzel ve kullanışlı.
sanırsam en büyük artısı, müzik listesini çevrimdışı kullanılabilir yapıp telefonda dinleyebilmedir.
aksi taktirde, 1 gb interneti çok rahat sömürebilir.
Ben anlamadım bu premium olayını. Arkadaş 3 ay önce açtım. Hala devam ediyor. Hesabımdan para da kesilmemiş. Niye böyle oldu?
1 yıldır sürekli kullandığım uygulama. çevrimdışı çalışma özelliği sayesinde internet paketinizi harcamadan, oluşturduğunuz listeyi wifi ile indirerek dilediğiniz zaman uçak modunda bile dinleyebiliyorsunuz.
Süper bi uygulamadır, daha iyisi yok derim.
Crack yapın para vermeyin.
Şu an kullandığım uygulama güzeli! 7 gün deneme sürümünü de kaptım tuhaftan hallice.
attım otomatik ödeme talimatına, kafam rahat.

Dünyanın en güzel müzik aplikasyonu. Geceden indir playlisti, sonra günlük hayatında internetinden yemeden dinle. ohh mis gibi. Devir tasarruf devri. internetin her mb'ı değerli.
bilgisi olanın mesaj atmasını istediğim günümüz müzik uygulaması.

çoğunuza göre biraz yaşımı almış olmanın verdiği cahillikle, bu tip steam uygulamaları hakkında pek bir fikrim yok açıkçası. hiç ihtiyaç duymadım diyebilirim bugüne kadar.

netflix'i bile birkaç ay önce keşfettim misal. hesap edin halimi.

biraz eski kafa olduğum için indirip telefona atmak daha akıllıca geliyordu ama şimdi tarifemde spotify kullanımı ücretsiz olunca ilgimi çekti. sadece hesap açmam gerekiyormuş. aile hesabı açayım diyorum; spotify uygulaması ile ilgili, nasıl olduğuyla, nasıl kullanıldığıyla ilgili bilgisi olanlar mesaj atarsa sevinirim.

not: işbu entry, gün sonunda kendini imha edecektir.
Sakin satin almayın. Kol gibi girecektir size.
zamanında vodafone kullanırken pakete ek olarak aldığım icat. daha sonrasında tek seferlik 1 liraya mı ne veriyorlardı onu almıştım. sonradan da ucuz bulduğum için almıştım fakat bu kampanya ilk defa premium alanlar için geçerli olduğu için benden normal fiyatı çektiğini hatırlıyorum. ayrıca iptal etmediğiniz her ay karttan çekiyor diye biliyorum.

reklamsız ve diğer özelliklerini kullanmanız için satılan şey. çevrimdışı kullan özelliği de bu premium ile geliyordu sanırım. güncel fiyatlarından bilgim yok. eğer ki alacaksanız kampanyaları, paketleri, operatör avantajlarını vs araştırıp almanızı tavsiye ederim.
bi aralar internette beleşe hesapları kol geziyordu, şuanda yok sanırım.
ios kullanan napacak reyiz. Apple music kraldır. Ayrıca 3 ay bedava ilk seferde.
Aylık sadece 14 tl olan kullanışlı uygulama.
Kredi kartında limit varken add payment method ( ödeme yöntemi ekleyin) uyarısı alıyorum.

Bilgisi olanların tavsiyelerine açığım.

Not: öğrenci indirimli spotify.
aile paketinde 4 adet kullanıcı açığımız bulunan program.

ilgilenenlerin kişi başı aylık 5 TL karşılığında bir senelik yıllık üyelik için bana ulaşmaları rica olunur.
ücret 5TLx12=60 TL olarak peşin alınacak olup, aile paketine eklenecektir.
bu ne biçim bir zıkkımsa yıldırmaya yönelik yapılmış reklamı. yeter artık yeter sus diyip alıyorsun sonunda premiumu.