bugün

17 şubat 2013 trabzonspor fenerbahçe maçının tek kelime ile anasını siken oyuncu.. bir insan bu kadar mı mal olur ulan..birde avel avel bakıyor etrafa..
fenerin şampiyonluk için tek ihtiyacıdır kendisi.
bence fener bunun amcaoğlu teyse oğlu falan varsa hepsinden sipariş etsin diğer takımlara dağıtsın, na malup şampiyon olur amk.
(bkz: gizli forvet)
gol yollarında çok etkili bi isim.
fenerbahçe'nin yeni transferi.
kendi kalesine gol atma rekorunun bu adamda değilse kimde olduğunu ciddi ciddi merak ettiğim şahıs. -2 gibi bir ünvana sahip oldu adam ya la.
ekinleri yeşertmiş, tarlaları sürmüş daha napsın!
bu akşam fener maçından önce kamyon devirdiği belli olan oyuncu. öyle ki, kalecisi bile uzattığı eli sıkmamıştır.

(bkz: sol taşak)
günün cenabetidir.
edu dracena ile kapışamaz.
aykut'u yine 4 ayak üzerine düşüren oyuncudur.
bugün maçı izlerken içime bir burukluk düşürmüş fildişi sahilli stoper. yemin ediyorum üzüldüm lan, 2. gole falan hiç sevinemedim.
17 şubat 2013 trabzonspor fenerbahçe maçında kendi kalesine enfes bir gol atan futbolcudur. attığı gol için tebrik edilmektedir.
fb karşısındaki oyunu, trabzonspor taraftarlarında kendisine la bamba şarkısını hediye etme isteğini doğurmuştur.

bamba, bamba
ne yaptın la bamba
bamba, bamba
ne yaptın la bamba..
fenerbahçe maçında bir gol bir asistle rakibini sırtlayan isim olmuştur. fenerbahçe kendisine minnettardır eminim.
souleymane bamba.
(bkz: sağol bamba)
Aykut'un yıllardır Fenerbahçe'de yapamadıklarını, tek maç ile başarmıştır. Göze hoş gelen futbol, bol gol ve deplasman galibiyeti...
bir sağ bamba değildir.

(bkz: kalabalığa torpil atıp kaçmak)
(bkz: barack obamba)
saatli bamba.
bambastik, fantastik...
ilk gole talihsizlik diyelim ama ikinci golde nasıl savunma anlayışıdır gelen rakibi yüzyüze karşılamak yerine sırtın dönük kaleye doğru aynı yönde koşmak, amatörde yapılmaz böyle defans.
bol gollü maç seven defans oyuncusu.
samba ve bamba. maci tek basina alan adam. uyuz keci.