bugün

ufukta bir ayrılığın sinyallerini veren olaydır.
boş yere yapılan konuşmadır , gereksiz işte kardeşim.Göz teması kurmadan,mimik haraketlerini takip etmeden yapılan gereksiz görüşme.
ilişkinin ilk dönemlerinde yapılan etkilemek ve olmadık işve cilve ile hafif isterik gibi görünen muhabbetler, ilişki ilerleyip de ilk kalbe giriş tamamlanınca süreç otomatik olarak kısalmaya başlar artık uykum geldik sabah erken kalkmam gerek sözleri ile uzatılmayan muhabet türü. Erkek insanların avlarını tava getirmek için kullandıkları bir yöntem.
(bkz: ergen)
yüz yüze geldiklerinde konuşacak birşeylerinin kalmaması anlamına gelir. fazla sürmez zaten. ama sürdürebilen vardır tabii. onlar da takdir edilmesi gereken kişiler. bu kadar boş muhabbeti nasıl yapıyorlar diye.
boşboğazlıktır. ya da ilk defa sevgilisi oluyordur.
(bkz: görgüsüzün oğlu olmuş çekmiş çükünü koparmış)
sıkılsam bile uyuyana kadar devam ettiğim iletişim şeklidir. bırakın konuşsun kaynaşsın gençler.
(bkz: ara beni)
gereksiz bir eylemdir. hatta telefonda konuşmakta gereksizdir. abi konuş konuş nere kadar? sıkılmayacak mısın? bırakın ya.
gecenin bir körü üzerinde ne var muhabbetine dönşebilecek ergen olaylarından birisidir.
Sigara ve nescafe eşliğinde ilişkinin başlarında yapılan eylemdir genelde. O zamanlar hatlar kesilirdi sen kapattın ben kapattım diye tafralar bile atılırdı.
(bkz: ey gidi günler)
ilişkinin çıkmıyoruz ama konuşuyoruz evresindedir bu olay genelde.
bir allahın kuluda demiyor arada mesafe olabilir diye.
genelde bir süre sonra ayrılırlar.
(bkz: nasıl kanser oldum)
intihardır efendim intihar. Her şekilde hemi de.******
sonra o telefonda uyuyakalmak. romantik aslında lan. * *
uyandığınızda sebepsiz bi mutluluk ve ne yapacağınızı bilmemekle sonuçlanır. tabi sonrasında ilgi budalası olamazsanız büyük bi boşluğa düşersiniz orası ayrı..
zaman kaybıdır.
Zaman kaybı evet. Seviyorsanız güzel olabilir de bu işin bir de faturası var. Hele de faturasız yüklemeli hatsanız zıçtınız şimdiden diyeyim *
Bir zamanlar güzeldi.
ilk bir kaç gün anlarım da..
2inci 3üncü yılda sabaha kadar konuşmak nedir amk..
Uyuma yaa konuşalımdır. Her şeyin güzel olduğu, insanların kusursuz olduğu son evredir. Kafanızda bir karakter kurup onu seversiniz. Sonra kafanızdakini karşınızdaki sanarsınız.
görsel

Bir de telefon başında beklersin acaba ne zaman arar diye. Baya salakmışız ya swh. Sonra arar ama hemen açmazsın ki o da bunu bekliyormuş demesin swh. Rehberindeki diğer kızları arar bitince beni geri arardı o da.

Edit:kendim bile kendime acıdım şuan yalnız swh.
Eskide kalan durumlar. Artık ne tadı kaldı ne tuzu, ne de sevgili.
Basitliktir.
valla ben mesajlaşıyorum sıkıntı yok çal keke çal.
Giden dakikaya yazık paraya yazık uykusuz kalan gözlere yazık.