bugün

Hayatından şah mat yap bir şeyciğin kalmaz. Kale bile bu tür başlıklara bir anlam veremiyor bazen.
ona "ya satranç ya ben" deyip, restini çek.
Sevgilinin zeki ve azimli olduğunu gösteren durum. Bırakın oynasın abicim. Sanki gidip de çoluk çocuk oyunu mu oynuyor, kralların oyununu oynuyor.
bir ara kafayı takmıştım sabah akşam açılış öğreniyordum falan kız arkadaşım napıyorsun dediğinde satranç oynuyorum demiştim beraber oynayalım dedi lichess de gerçek hayatta olduğu gibi eline verdim ve bana karşı bir sinir oluştu hala anlam veremediğim.
Sen istiyor satranç verecek 100 dolar. Sevgili rus galiba. *
Oynuyor olması sorunsalı.

Bir dönün bakın ne yazdım diye.
hangi sözlük kızları hangi pipidaşlarımla ne satrançlar çeviriyor da biz yayan kalıyoruz. alacağınız olsun lan *
Seninle birlikte aynı urusov gambitine oha diyelim mi? Şeklinde bir ilişki başlangıcı teklifi olabilir.
Bu başlığın bu kadar anlamsız olması ama hala anlayarak yorum yazmak...
eridim şu an, şah mat da yapıyordur şimdi.
yakın zamanda queen's gambit izlemiş olabilir.
bunu sorun olarak görmek... ne biliyim garip baya... sende öğren de birlikte oynayın sevgili ile oynanabilecek oyunlar içerisinde en iyi yerde satranç var bence...
bu neden sitem başlığı oynadığı şey satranç olsun kumar ya da kalbin falan değil.
Hayatımda bu kadar kötü başlık görmemiştim.
iyi bir uğraşı ama çok da kaptırmamak lazım.
Ben bir satranç hastasıyım. Yatarken en son ve kalktığımda ilk satranç oynarım (online).