bugün

bir gün önceki saf ve temiz halinden eser kalmayan, ikinci bir şansı bir daha asla yakalayamayacak, ikinci bir hayatı asla hak etmeyecektir..

ortaya çıktığı gün ilk lafı masum olanınız atsın..
salça nın kötü emellerine alet ettiği kızın adını buldum galiba.

(bkz: zall)
kime yarandığı bile anlaşılamayan durum değerlendirmesinin başrolü. ne hoş.

kimileri sözlükten siliniyor, kimileri geri geliyor. bi tavırlar bi tespitler... bi üstün zeka ürünü söylemler. aklınız durur.

kötü emellere alet edilen kız değil de, ego tatminine alet edilen sözlüğü konuşmak lazım önce. ya terk edelim, ya adam gibi yazalım. ama sözlüğü canımızın istediği forma sokmaya çalışmayalım. sevelim sevilelim. mutlu olalım.

fena mı olur?
"gazoz içer misin yavrum" diye kandırılan zavallı, masum, tertemiz kızlardır. devamını getiremeyeceğim. elim varmıyor yazmaya.
işte onun son görüntüleri,

görsel
her şey çok güzel başlamıştı. eğlenceli konuşmalari küçük güzel oyunları vs. bilmiyorudum onun nasıl bir insan olduğunu çünkü tanımıyordum onu. ama yalnızdım sözlük üstelik bana ben sözlükteki büyükb... yani ben sözlükteki en önemli kişilerden biriyim demişti. heyecanlanmıştım sözlük naciz bedenimin içinde atan kalbim adeta salca salca die atmaya başlamıştı. neyse efendim lafı uzatmayacağım zaten çok üzgünüm. gel zaman git zaman salçayla olan eğlenceli dakikalarımız her gün biraz daha artmaya başladı. en sonunda da buluşmaya karar vermiştik neler olacağını bilmiyordum ama oldukça heyecanlıydım. ve onu gördüm sözlük evet tam karşımda adeta benim için yaratılmış bir melek gibi duruırdu elerinde çiçeklerle. neyse. salçayla olan eğlenceli dakikalarımızı reele dökmüş olduk böylece. oldukça eğlenmiştik. akşşamın sonunda cebinden ufak bir kutu çıkardı. içinde salça vardı. ben çok severim derken bile gözleri parlıyordu sözlük. hayır devamını yazamayacağım meğer nuri alço için gazoz neyse salça için de salça oymuş. çok pişmanım sözlük çok... özet geçmek gerekirse de
(bkz: aaa bu benim lan)
en çok da durumdan büyük çaplı mesajlar ıkınmaya çalışanları üzer.. şeker şey ne de düşünürmüş sözlüğü.. yesinler seni..
(bkz: salca nın kötü emellerine alet ettiği kız ben)