bugün

Son günlerde içimdeki boşluğu saklayamayacak kadar mutsuzum.
Bu boslukla doğdum hayatım bu mutsuzlukla geçti. Ergenlikten sonra saklayarak yaşamayı öğrendim ama son günlerde saklayamiyorum. Bu dolmayan boşluk ve mutsuzluk beni hiçliğe ve hissizlige sürüklüyor. Asla memnun degilim.
Son aylarda hatta senelerde sözlüğe bilgisayardan girdiğimde sıkıcı, fakat telefondan girdiğimde daha cazip geliyor.
yine yalnız iciyorum. yine kendimden nefret ediyorum. yine kendimden utanıyorum.
6 yıl oldu bu nicki alalı.
6 koca sene.
bu paradoxtan kurtulamıyorum. O kadar aciz ve güçsüzüm ki.
sözlükte sürekli güçlü olmak hakkında yazılar yazıyorum, güçsüzlükleri kötülülüyorum. Aslında en güçsüz olan benim. O kadar bağlıyım ki insanlara, o kadar açım ki ilgiye, sevgiye. O kadar özledim ki onu.
Sabah güneş doğudan doğsa keşke diyorum. Kendimi öldürmeyecek kadar da güçsüzüm çünkü. Her şey için, acizim.
Sözlüğe girdiğimde bazı insanlar için gerçekten üzülüyorum ama aynı zamanda onlarla kendimi mukayese ettiğimde bir kez daha zeka düzeyimin farkına varıp şükrediyorum. Onlar gibi de olabilirdim sonuçta. Aklımı seveyim aklımı.
Hiçbir şey hissetmiyorum.

Kafamda yalnızca, zamanı geri almak için yuvarlak bir havuzun kenarında geri geri yürüdüğüm rüyam var. Tedirgin miyim, mesut muyum, mutlu muyum, bir şeyleri halledecek gücü kendimde buluyor muyum yoksa bulamıyor muyum bilmiyorum. Bu durumdan oldukça rahatsızım ancak elimden bir şey de gelmiyor. Bi garibim.
En yakın arkadaşımın sevgilisi ile yine yattım.

itiraf olan şey şu; normalde bunu ayıplarım fakat çok heyecanlı, evet heyecanlı napayım amk.
30 yaşına geldim daha bi birikimim yok çok garip. Millet ev araba sahibi olmuş oluyor bu yaşlarda.
Çok şey kaldırdım çok şeye dayandım şükür. Ama son 1-2 ayda olanlar artık sınıra dayandığımı gösteriyor.sineye çekemiyorum artık bazi olan şeyleri.yoruyor, motivasyonu bitiriyor.
Evet fotoğraf tüm bu olayların kanıtı niteliğinde. Gerçekten bakınca hepsini görebiliyorum.
Kaç gundur vucudumun belli bölgeleri hep ağriyip duruyor. Moralimi bozuyor bu durum.
Bu sene hayatımdaki her şey daha da b*ka saracak gibi hissediyorum.
Yaklaşık iki yıldır tanıdığım ve kardeşim gibi sevdiğim bir kız arkadaşıma çok pis doldum son hatasından sonra.

Çaktırmıyorum ama anladı sanırım. Benim bozuk para gibi adam harcadığımı bile bile bunu yapmasını sindiremiyorum. Herneyse. Gerekirse o'nu da harcarım.

Çok seviyorum seni, hayatıma girecek kadına rest çekebilecek kadar çok hem de. Ama üzgünüm.
neutrogena yoğun bakım kremiyle icra edilmiş bir masturbasyonu, sextingten daha tatmin edici buluyorum.
".. duydum sen birine sevdalanmışsın. "

dinlerken remixinde bile acı çekiyorum.
ne yazdığım kadar güçlü ne de iradeli biriyim aslında. sürekli hayata yeniden başlamak hikayesi anlatıyorum. her yeni baştan bir daha mahfediyorum. özellikle gönül ilişkilerinde.
şu birkaç güne kadar ne fotoğraflarımızı silmiştim ne de ismini duyduğumda gülümsememe engel olamıyordum. ayrıldığımız günden sonra sürekli etkileşim yaptığı kızın yanına gittiğini öğrendim dün. belki de aldatıldım, benim yerime onu seçti.

insanlara çok zor güvenirim normalde ama ona karşı koyamadığım sevgi, güven duygusu vardı. kendi kendine yok etti. sayesinde tekrardan kimseye güvenmemem gerektiğini anladım. b*k var da gözünüz dışarı kayıyor.
iyi gün, kötü gün... diye bir şey olmadığına kanaat getirmiş bulunmaktayım, iyi gün dediğimiz şey aslında kötü gün, kötü gün dediğimiz şey aslında daha kötü gündür.

her daim daha kötüsü için vaziyet alınmalı ve bilinmeli; vaziyet aldığımız daha kötü aslında en kötüsü değildir, daha kötüleri yoldadır.

görsel

bizler bozuk insanlarız,
bozuk insanlar başkalırını da bozar.
Off yine bombok bir moralle hayatı sorguluyorum. Kendimi bazen çok şanslı bazen çok şansız hissediyorum. Kimsenin bir şeyini kıskanmadım şimdiye kadar. kıskandıgım gıpta ettiğim neden bende yok dediğim tek sey normal düzgün mutlu bir aileye sahip olan insanlar küçüklüğümden beri özenirim görünce.

Allah beni yeniden dünyaya gönderse diyorum normal düzgün bir aileye gitsem güzel bir çocukluk güzel bir aileye sahip olsam..ciddi ciddi istiyorum dua ediyorum bunun için sonra saçmaladığımın farkına varıp kendime kızıyorum.

Allahım duyuyorsan artık son bulsun şunlar hayır et sonumuzu.
kendimi ne kadar motive edersem edeyim insanlar da ayni siddetle beni asagi cekiyor.
Sevmediğim hoşlanmadığım hatta hiç haz etmeyip nefret ettiklerime bile gülümsüyorum

Yo hayır iki yüzlü çıkarcı yalaka olduğum için değil
Sahtekar da değilim
hiiiç alakası yok

Gülümsüyorum çünkü herkese ve herşeye rağmen minimum ölçüde iyi olabilme olgunluğunu muhafaza etmek istiyorum.
Sanırım sevdalandım. Olmamam gerekiyordu olmamam gerekiyordu. Lanet olmasın ama ya çok fazla love.
33 yaşındayım ve şunu anladım ki bir bok olamamışım.
Buz gibi biri oldum sözlük, his bırakmadılar.
Önceden buraya “yaşlanmışım, gözümdeki hayat ışığı sönmüş” yazmıştım. Durum daha da kötüye gitti ve gözümün altında morluklar oluştu uyuşturucu bağımlısı gibi görünüyorum ve dumanlanan hanımefendiler bana yanaşmaya başladı... hayat çok garip, vapurlar filan.
Sözlüğe gece vakti giriş yapınca erkeksiyon oluyorum.
Sebebini bilmiyorum ama dikeliyor işte sözlük.