bugün

yeni özellikleriyle sabırsızlıkla beklenen oyun..
Maalesef yine FIFA'nın arkasında kalıcak oyundur.
görsel
heyecanla beklenen oyun, yeni özellikler muhteşem gibi görünüyor. Bakalım bekliyoruz.
8 gb ram, 7670 hd ati 4 gb ekran kartı, 3lü alaşımlı karbonfiber soğutucumla sabırsızlıkla beklediğim oyun.
sadece kadroların yeni olmasından başka değişikliği yoktur. evet.
Elle oynama olyi geldigini duyunca tirstigim oyundur.

Umarim bokunu cikartmamistirlar.
beklenendir.

her şey bir yana, burak yılmaz kazmasını en az 87 falan yapacaklar ya, ben ona yanıyorum..
daha '13 e alisamamisken bir ust versiyonu gelecek olan oyun.
piyasayı kasıp kavuracak olan oyasdasdasfdfasdas.
şaka şaka. aynı bokun laciverti olacaktır yine.
her sene çıkarmalarından artık gına gelen oyun. almıyok abi çıkarmayın artık her sene neden çıkarıyorsunuz yazıktır bir sürü zarar.
tek beklentim gerçekçi kale ve kale ağları yapmalıdır. bir gol atıyoruz filelerin sadece top çarpan kısmı sarsılıyor. ayrıca şu eski sürümlerde olan gol attıktan sonra kameranın kaleye yaklaşması olayını da geri getirirlerse çok memnun olurum. her türlü alır oynarız gerçi ama güzel bir alternatif olur sadece.
benim için pes :

(bkz: pes 6)
Abi yine gol attıktan sonra oyuncu 5-6 saniye mal gibi beklemesin dedigim oyun. Ama videolarını izleyince oyle oldugunu gormek uzdu.
pes bi kaç senedir beklentilerimizi boşa çıkardığı pek ümit beslemediğim oyundur.
selçuk inan ın gücünün 91 olacağı söylenen oyundur. bugüne kadar sabrinin gücünün 85 olduğu düşünüldüğünde az bile olur.
fifa izliyorum sandım bir an.
PES 2014'te Galatasaray;

Fernando Muslera - GK (81)
Aurelien Chedjou - CB (87)
Semih Kaya - CB (83)
Emmanuel Eboue - RB (85)
Sabri Sarıoğlu - RB (86)
Colin Kazim - RMF (82)
Felipe Melo - CMF (87)
Hamit Altıntop - CMF (85)
Selçuk inan - CMF (91)
Wesley Sneijder - AMF (88)
Nordin Amrabat - SMF (85)
Didier Drogba - CF (80)
Burak Yılmaz - CF (77)
PES 2014'te Galatasaray;

Fernando Muslera - GK (81)
Aurelien Chedjou - CB (87)
Semih Kaya - CB (83)
Emmanuel Eboue - RB (85)
Sabri Sarıoğlu - RB (86)
Colin Kazim - RMF (82)
Felipe Melo - CMF (87)
Hamit Altıntop - CMF (85)
Selçuk inan - CMF (91)
Wesley Sneijder - AMF (88)
Nordin Amrabat - SMF (85)
Didier Drogba - CF (80)
Burak Yılmaz - CF (77)
burak nasıl 77 olur da selçuk 91 olur diye şaşırtmış oyundur. ayrıca sabri'nin 86'sı bağzı kişiler'e kapak olsun
burak yılmaz ve drogba'ya neden az verdikleri anlaşılamamıştır.
demosu 11 eylül'de, full sürümü ise 19/20 eylül'de piyasaya çıkacaktır.
tanıtım videosunda 2013'ten de kötü bir oyunun geleciğini görmekteyiz. fifa'ya artık geçme zamanı gelmedi mi?
PES Yapımcısı Kei Masuda: "PES 2014 oyununda Atağa en iyi çıkabilen 3 takım var. Barcelona, BayernMünih ve Galatasaray."
youtubeda izlediğim onlarca gameplay videosu üzerinden konuşursam eğer bu seneki ps 3 ve xbox 360 yani yeni nesil konsollardaki oynanabilirliği ve grafiği ile fifa 14'e oranla göze çok daha hoş gelen ve kendini ciddi anlamda geliştirmiş oyundur. demolar gelmeden ve oyunu oynamadan yorum yapmak ne kadar doğru bilmiyorum ama geçen seneki oyunla arasında çok ciddi farklar var. oyun resmen çağ atlamış. hatta şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki fifa pes' e benzemeye başladı pes de fifaya. oyunda gerçekçilik taraftarı olan sıkı bir fifa fanı olan beni bile ciddi ciddi kendisini almak konusunda düşündüren bir hale gelmiş. geçen senelerde atari oyunu diye gülüp geçirdim he bu arada. tek eksikliği ise lisans problemi ve modlarının fifaya oranla zayıflığı.
pes sizi bu sene çok şaşırtacak beyler. demedi demeyin.
barcelona bu sene nasıl bir güçte olacak merak konusudur. evet.