bugün

Kısa süre içerisinde ortamda kız bırakmayacaktır.

Dikkat eksikliği olanlar hazin bir sonla karşılaşabilir. O yüzden ayık ve tetikte olun, boş bulunmayın.
tabiri caizse tam bir piçtir.
tek amacı herhangi bir tanesini düşürmektir.
Sidik kokusu size de geldi mi?
lisede sanırım bir dönem bendim.

hangi ara böyle diğer kızlara soğuk davranan birine dönüştüm lan ben. doğru insanı bulunca böyle oluyor demek ki. neyse görmez muhtemelen ama seviyorum onu, tek güzellik sensin hayatım. *
vurduruyordur.

bu sefer ilk ben yazdım çok mesudum.
lisede bir ara bendim bu. sonra kızlardan biri bir gün bir mesaj attı. o zamanlar tabii bir sms iki kontör. neyse, konumuz bu değil. bir kızla mesajlaşıyorduk. ben de o aralar başlıkta ifade edildiği gibi herkese "güzellik" diye hitap ediyordum. hatta daha da yavşaklaştığım zamanlar "güzellik" başka başka biçimler de alabiliyordu. mesela "güsellik", "gusellque", "qusellix" gibi. neyse, başta dediğim gibi bir gün mesajlaştığım bir kız bir sms yolladı. heyecanla açtım. içeriği şöyle bir şeydi;

"güsellik??? .s.s.s."

o günden sonra bu sözcüğü hiçbir ortamda, hiçbir kimseye, hiçbir şart ve bağlamda sarf etmedim. böyle bir anımdır.
(bkz: bir ağırlığı olmayan)

Soran olursa gay'iz gaycuğuz!

Gaycuk:Neyse tövbe estağfurullah.
Kekodur. Vizyonsuzdur.
Bir arvadım ya da yavuhlum demek değildir. Biraz romantik olun lan develer. Böyle şeyleri biz daha önce anlattık. Yeter yav.