bugün

Mustafa ceceli= belediye sanatçısı.
Mhp ye geçecek olursa soyadını cececeli olarak değiştirmesi beklenen türk pop sanatçısı.
an itibarı ile star tv de ezan okumaktadır. diline sağlık.
cemaatler kendisinden yeni yeni haberdar olmuştur. ha bundan sonra ivmesi artarsa bilin ki bizim sayemizdedir. yarın gidip albümlerini alıcam mesela.
Başarısı sesinde olandır.
başarısını kıskanamayan yavşaklar bulunan güzel insan.
müzikten soğutan popçu. mason olduğunu söyleyenler de vardır.
eve alınıp beslenebilecek olan sanatçıdır.
edit: tatlıdır yani.
sesi ve müziği gayet iyi ve kaliteli olan sanatçımızdır kendileri. kimse kusura bakmasında siyasi düşüncesi kimseyide ilgilendirmez dostlarım.
başarısı falan olmayan şarkıcı.

amk önüne gelen mal, beceriksiz ve vasat tipi ünlü!, başarılı ya da kazanan(winner) gibi sıfatlarla donatıyorsunuz ki şu boş teneke(mustafa ceceli) bile sanatçı olmuş ülkemde.
on numara beş yıldız kişiliktir. adam gibi adamdır.
Sanki bütün şarkıları birbirine mi benziyor ne ya da klipleri neyse ben onu bilemedim.
Konya konserinde hayranlarının "yüzünde nur, kalbinde iman eksik olmasın mustafa ceceli." Diye açtıkları pankart bir hayli dikkat çekmiştir efendim. Harbiden de adam gibi adam ama.
çizgisini hiç bozmasın, sevgimizden eksik kalmasın dediğim süper kişilik.
gereksiz yere televizyon programlarında ezan okuyan, dua eden insandır. ne oldu yani ezan okuyunca. bizim caminin müezzini her gün okuyo ama kimse bilmiyo. artık show içimize kadar işledi. show la yatar showla kalkar olduk. seneye ramazana bomba gibi showlar izlemek için kendisini sabırsızlıkla bekliyoruz.
hülya avşar programında ona 'sahneden önce alkol almak ne kadar doğru?' diye bir soru yöneltti. mustafa ceceli, ' herkesin kendi seçimidir' dedikçe hülya avşar 'ama bence doğru değil' diye diretti. mustafa,' insanların kendi bünyeleriyle ilgili bir şey' diyerek onlar hakkında yine kötü konuşmayınca sonunda hülya avşar 'aslında ben de alkol alıp şarkı söyleyenleri tebrik ediyorum' demek zorunda kaldı.

ben hayatımda bu kadar akıllı, başarılı, düzgün bir hayat yaşayan, hacca gidip namaz kıldığı halde bu kadar mütevazı olan ve bu kadar ahkam kesmekten uzak duran bir adam görmedim. yani sanat camiasında değil, adamlar arasında görmedim. allah razı olsun senden. seni çok seviyoruz.
Karanfil sarkisiyla beni buyuleyendir .
adamdır.
eminimki 10 yıl marşınıda çok iyi söyler. ama şimdi zamanı değil. hayran toplama telaşı işte. su akarken testiyi doldurmak lazım.
ezan okuyan ender sanatçı , adam gibi adam.
yalan olmasın klibin adı bir yanlış kaç doğruydu herhalde, ikide bir ABD bayraklı kızı çekiyor kameraman. o dakikada soğudum bi garip oldum zaten. inançlı minançlı efendi çocuk derdi, severdi babam. ülkeyi boka batıranların yardakçısıymış oysaki. amaan! zaten müziği bir boka benzemiyor.
Kınamadıgım kişilik.

Ama şöyle bir şey de var, çıplak kızlarla klip çekerken şaşırmıyorsunuz. Ama ezan okuyunca gözünüze batıyor. Neden?

Düşünce özgürlüğü varsa bu adam her iki durumda da özgürlüğünü kullandığı için haklı.

Bestelerinin bazıları de gayet hoş bence. Inancının yaptığı işte önemi yok anlıyor musunuz.

Edit: şöyle bir şey de var bu adama çok ıllumınatıcı vsvs dendi. Belki yalanlamak, ismini temizlemek için de yapmıştır.
düzgün adam, düzgün sanatçı. içki kullanmıyor diye, hacca gitmiş diye, politik arenada tarafsız kalıyor, bizim görüşlerimizi desteklemiyor diye, magazin sayfalarındaki çirkinliklerden uzak duruyor diye, bazıları kızsada adam gibi adam vesselam.
adamda pamuk dede masumiyeti var. hani bazıları vardır ya adama sarfetmek için biriktirdiğin lafları, suratını görünce törpüleyip sarfedersin. bu adam da onlardan. varsın ezan düeti yapsın. tepkim "ama adam iyi niyetli, n'olur ki düet yapsa" oluyor *
cemaatle bir alakasını görmediğim sanatçı efendi kişilik.sorun sizin algınızda insanlar sizi desteklemiyor sizi yanlış buluyor yada sessiz kalıyor diye sizin karşıtınızı sevdiği anlamına gelmez.yani bu kadar önemsemeyin kendinizi çünkü 2 yol yok ya bizden ya onlardan diye ne sizden ne onlardan herif işini yapıyor sadece.her kanalda her belediyede her tür programda boy gösteriyor.bizden olmayan düşmandandır diye ilkel bir türkü tutturmuşsunuz siz sadece.hele birde sesine şarkılarına bok atanlar yok mu ? siz adamı kanser edersiniz. ayet açık ve ne diyor yaradan araf suresinde :

''Onların kalpleri vardır, onlarla kavramazlar; gözleri vardır, onlarla görmezler; kulakları vardır, onlarla işitmezler. işte onlar hayvanlar gibidir; hatta daha da şaşkındırlar. işte asıl gafiller onlardır.''

at gözlükleri artık fora beyler.