bugün

(bkz: Samsung Galaxy S3)

işimi görmesine rağmen sevemediğim telefondur. Bir kere tek elle kullanılamıyor. Bu çok büyük bir handikap.
Bir tezat oluşmuş olabilir.
an itibariyle kendini mobilize eden yazarların telefonlarıdır.

motorola atrix 2. bu telefon.
hp dm1 (3g modem). bu da pc (telefonla ne uğraşacam, minik pc taşırım).
motorola mb855... alsanız mutlaka pasaporta kaydettirin rezalet yaşamayın.
samsung galaxy 3.
htc wildfire s.
(bkz: Nokia 2730 Classic)

Kıt kanaat giriliyo.
(bkz: nokia c3 00)

zengin değilim, param anca buna yetti. Ama klavyesi, minicik tuşları filan var. Ölürüm ölürüm telefonuma...
alcatel. aa ben mobil yazar değilim pardon unutmuşum. " :( " *
(bkz: htc evo 3d) * ama ben sanki androidden yazıyorum.
iphone 4s & blackberry 9780 bold.
blackberry 9360.
Blackberry 9300.
htc google nexus.
Nokia C6-01.
ev telefonu.
nokıa e63.
nokia E6.

Mobilden değilde pc'den bu basliğa entry yazan yazar sorunsali.
Power tusu icine cokmus, arkasi catlamis iphone 4s.
iphone 3gs.
(bkz: nokia 3310)
(bkz: samsung galaxy ace 2)
iphone 4s.
bilgisayardan yazmanın avantajları var. spoiler falan ararken iyi oluyor, daha hızlı bilgisayar.. birde an itibari ile android de ayrı satırlar bir gösteriliyor sözlüğün.. düzeltilir belki daha yeni yeni oturuyor..

samsung wonder gt-i8150 efendim. 1.4 ghz işlemcisi var maşallah ama dahili bellek 4 gb düzeylerinde ama bana yetiyor. harici sd kartı okutmak için root yapmak gerekiyor ama garantiyi öldürüyor bu da. ram bellek 512 ama bir kısmını sistem kullanıyor. bana bu da yetiyor ama daha çok olsaymış iyi olurmuş. bazen telefon etmek biraz yavaşlıyor, duyurulur..

bu model samsung un fiyat/performans oranı en iyi telefonu. 720 tl hatta daha düşüklere türkiye garantili sunulabilir. 3.7 inch lik ekranı bence yeterli düzey de. bir travian oyuncusu s3 dede oynayamaz bence, o tablet almalı bence.. daha önce 1000 tl civarı idi, düşürdü samsung..

i8250 sinimi ne duydum ama kasa farklı..

pilin çok gitmesi için çeşitli uygulamalar söz konusu. öğrenirsiniz bunları netten. bende pil saver falan 3 proğram kurulu bu konuda.. dr web light, reklam virüslerini çok iyi buluyor şu an için ama casus yazılım diyen de var. rusların..

çok kalın değil, çok ince de değil. ortanın altı şu an piyasa değerleri için.. güzel telefonlar dileğiyle efendim..
kullandığım vaklti vodafone 858. huawei üretmiş. işimi görüyor sağlam telefon bin kere yere düştü bana mısın demiyor amk.