bugün

iş bankası kredi kartlarına verilen ad
kısaca, (bkz: max)
türkçeye maksimum olarak geçen ingilizce bir kelime.
yazıldığı gibi okunan nadir ingilizce kelimelerden biri.
cebeci'de bulunan bir mağaza.
hayat maximumda sloganına sahip olan iş bankası kredi kartı. aynı zamanda oyakbank'ta maximum kart kullanma haklarını almıştır.
murat boz sarkisi icin (bkz: maksimum), (bkz: aramaya inanmak)
klibi justin timberlake'in my love'u ile bayağı örtüşüyor aha bakın :

maximum : http://www.youtube.com/watch?v=h-iKRppC8ks

my love : http://www.youtube.com/watch?v=fpfpON3IoeQ
murat boz un klipteki başarısı süper. yeni bir tarkan mı doğuyor ne? çok başarılı. şarkı basit ama bu da kolayca akılda kalmasını sağlıyor. diğer şarkılarla zenginleştirirse tutar galiba albümü.
murat boz'u çok beğenmeme, hatta ona bayılmama rağmen bu şarkıyı çok kötü buldum. ayrıca keşke justin'i taklit eder gibi davranmasaydı. ne yaptın murat boz?
murat boz un sözü ve müziği murat matthew erdem e ait olan parçasıyla aynı ismi taşıyan albümü. içinde murat matthew erdem in dışında ümit sayın, tarkan gibi ismilerin de şarkıları bulunuyor.

1 maximum
2 aşkı bulamam ben (ozinga mix)
3 püf
4 üzüleceksin
5 dönmem
6 anla artık
7 derdin var
8 seni bana bağlayan
9 kalbini dinle
10 beni bana bırak
11 maximum (matthew version)
12 seni bana bağlayan (akustik)
13 aşkı bulamam ben
14 umrumda değilsin
sürekli kart verelim diye yalvarırlar baş vurduğun zaman gelmez bu nasılbir maximum dediğim durum.
oyak bank kredi kartlarının da ismidir aynı zamanda.
ziraat bankası kredi kartının ismidir aynı zamanda.
artık ingbank kredi kartının da ismidir aynı zamanda.
aynı zamanda iş bankasının ayrı bir kartı maximilesında maximum ozellikleri vardır. Maximilesla uçtukça maximil ve alışveriş yaptıkça maxi puanda kazabilirsiniz
Puan açısından belki de ''en kötü kredi kartı''harca harca yine de puan birikmiyor,verdiği puanlar ''kredi kartı''ücretini bile karşılamaya yetmez... böylece kullanmanın tek avantajı yanında para taşımamak haline dönüşüyor,kampanyalarına katılmak için''mesaj gönderme''tezgahı olmasa belki bir artı puan olabilir ama o da var..her an iptal ettirebilirim,yaramaz.
murat boz'un 2007'de çıkardığı ilk albümüdür. albüm oldukça iyidir ve öne çıkan şarkılar ise: püf, maximum/maksimum, üzüleceksin, aşkı bulamam *, derdin var'dır. albüme ismini veren şarkı 'maximum/maksimum'un klibi hiç iyi değildir.
iş bankasının borcunuzu 1 ay ödemediğiniz takdirde net 7 TL faiz eklediği dandik kredi kartı. ayrıca her 6 ayda bir kartı kullanmaya taahhüt bile verseniz 45 tl gibi bir işletim ücreti alıyorlar. bu yüzden kapattım nakit hayatımla daha mutluyum.
2 de 1 reklamı çıkan kart. sitede dolaşamaz oldum.
murat boz'un 2007'de çıkarmış olduğu efsane bir şarkıdır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar