bugün

arkadaşlar arasında dalga geçilen erkektir. normalde argo konuşan erkek kızın yanında gereksiz incelir kırılma kıvamına gelir.

kız arkadaşı yanında değilken arkadaş;

ben: napıyon len ilker
ilker: iyi len öküz sen napıyosun.
ben: iyiyim hayvan herif.
ilker: ne oldu ne için aradın yavşak?
ben: gel sinemaya gidelim diçektim puşt.
ilker : ne işim var sinemada amk gidelim mekana bir şeyler içeriz. ne işim var sinemada

aradan bir hafta geçer ve kızın yanındaki ilker;

ben: napıyon len ilker?
ilker: iyiyim ne olsun kardeşim seni sormalı?
ben: beni mi sormalı? nerdesin len sen kızın yanında mı ahahah yavşak göt konuşsana şimdide bak hoparlöre aldım herkes seni dinliyo
ilker: hımm anladım ben sonra uğrarım yanınıza sinemaya gideriz her hafta gittiğimiz gibi.
ben: hımm mı? hımm ne lan? yok yok bar a gidelim puşt ulen tam yavşaksın yeni gelin gibi süzülme ver len telefonu kıza kızla konuşcaz ver cabuk.
ilker: tamam olduu görüşürüzz.

kapattı yüzümüze. her seferinde ilkerle uğraşıldı tabi.
tabi bunlar anı hep toruna şeye.
kesin aldatıyordur, genelde telefonun sesini de kısar zaten. sürekli wc gider. (bkz: yay burcu erkeği)
binbir tane film çeviren erkektir.
yaptıklarının ortaya çıkmasını istemeyen erkektir belki de. yanında bir kız varken diğer kızla telefonda konuşmak tehlikelidir. bu yüzden de korkmakta olabilir ve konuşamaz.
telefonla konuşurken kıçının üstünde oturmadan, ayakta dolanarak ve bağırarak konuşan erkekle farkı olmayan kişidir.
telefona esrahaydar diye kaydeden erkektir.
pısırık bir erkek olabilir.
light erkektir.
kızdan bişeyler saklıyor olabilir.
sen yanımdayken kimse rahatsız etsin istemiyorum diyen erkektir. daha da evrim geçirmiş modellerinin uyguladığı yöntem ise telefonu sizin yanınızdayken sürekli kapalı tutmaktır.
Görüp görebileceğiniz en adi, en şerefsiz erkek olabilir. Dikkat edin!
tüm yediğim haltlar ortaya çıkacak diye korkan erkektir. telefonu sessize alması mantıklı bir harekettir.
bir haltlar yediği ortaya çıkmasın isteyen, bir haltlar yerken aynı zamanda yakalanacak diye götü üç buçuk atan erkek.
aldatıyordur.
küfürbazdır. kızın yanında karizmayı çizdirmemek gerekli tabi.
alacaksın telefonu sessize kimse rahatsız edemeyecektir. sorana da sessizdeydi duymamışım der.

tanım: bunu dahi bilemeyen erkektir. isterse weber abisi ona öğretir!
ileride kızın gerçek yüzünü göreceği erkektir. "aslında ben tam bir hayvanım" diye kıza itiraf etmek rahatlatabilir.
belki telefonda küfürlü konuşacaktır.
aldatan erkektir.
aldatan erkektir.
yavşak kelimesi yavuşşşakkk edasıyla söylenesi erkek.
bir haltlar karıştıran ve yakalanmamak için çırpınan erkektir.
kız arkadaşıyla konuşurken:
'-Lan harun, abi sigara içme,eski sevgilin canan geliyor vs'
diyen arkadaştan iyidir.
sizi ayakta sikmeye çalışan erkektir.
Gereksizlik yaratan erkektir.
Ayrıca çoğu kız bunu "kesin başka kızla konuşuyor" olarak algılar. O yüzden edin rahat rahat küfür daha iyi.