bugün

tamamen gereksizdir. harcanan o paralara yazık valla git fakire fukaraya ver sevap işle en azından ahiretini kurtarırsın yani. nasıl olsa bu dünyadan hayır yok sana. ben şahsen kısa olsam bi pantolon bi de üstten bişey alır yırtılana kadar giyerim. nasıl olsa kimse dikat etmez, zaten ne giyersen giy yakışmaz. fuzuli masraf yani.

edit: kısa olsam niye kısa boyluları aşağılıyayım amk. allah a şükür uzunum. bu götü yere yakınlar da bi acayip valla.

bide simdi aklıma geldi. bu avm lerde falan bazı anne babaları görüyorum, çirkin, kapkara suratlı çocuklarına üst baş oyuncak falan alıyorlar. neden bilmiyorum ama onlara da çok acıyorum.
(bkz: kişi kendinden bilir)
kendi bileceği iştir. sana mı soracak dürzü? biz de misal sözüm meclisten dışarı orospu çocuklarının başlık açmasını istemiyoruz sözlük kalitesi açısından.
yazmasını bilmeyen yazarcıklar yazıyorsa kısa boylu erkek de giyime kuşama bırakın para harcasın.
dogruyu yapan insandir. adam ölsün mu sende.. bu arada (bkz: oytunkaran 2)
saçma ve anlamsızdır.
Zaten boyum kısa bari biraz güzel giyineyim belki ordan kazanırız bi kaç kız diyen erkektir.
bide bunların takım elbise giyen modelleri vardır.5 yaşındaki çocuk gibi oluyolar aq kısaları.
tebessüm ettirir.
gerek yoktur. ben mesela kısa boyluyum, bi tek prezervatife para haczarım.
Uzun boylu insanın milleti harcamasından iyidir. (bkz: tayyeap)
Boyları kısa olduğundan ucuza kapatacakları durumdur. Bir karış kumaş yeterli olacaktır.