bugün

kürt halkının ne kadar güzel yaratılmış bir ırk olduğunu anlamamıza yarayacak güzellik yarışmasını kazanan ablamız. * tahminen benden yakışıklıdır.

edit : gülmekten yazamadım , düzeltim şimdi.
masallarda anlatılan karakterdir.
budur görsel .
(bkz: sebahat tuncel)
güzel kürt kadını babında olaya bakınca olmayan bir insan değildir tahmin ediyorum. zira kürtler ile ilgili her ne kadar nahoş fikirlerim ve hatta bu sebepten silinmiş yığınla entry si olan bir insan olsamda, güzel olanları da yok değil. Lakin kürdistan diye bir ülke olmadığını düşününce olmayan yerin güzellik kraliçesi nasıl olacak?
sırtında dahil tüy olan bakımsız doğal haliyle olan güzelliktir.
Midesi geniş olanların hayır diyemeyeceği bir tiptir.
(bkz: hülya avşar)
gerçekten de bir hülya avşarı unutup bok atılan kraliçedir.

ulan hiçbirşey olmasa hülya avşarın o çıtayı bütün kürt kadınları adına ne kadar yukarıya çektiğini unutan salak! insanlığıda mı unuttun?

bi dikkat et hele ne diyorsun; "kürtk kadını" bak pkk lı kadın demiyorsun yavşak herif! "kürt kadını" diyorsun, elli defa söylendi değil mi? yazıldı çizildi, her kürt pkk değildir. bu durumdan hazzetmeyen bu örgüt yüzünden mağdur olan kürtler de vardır ve gerçekten yurtlarından, evlerinden göç ettirlimişlerdir. denildi değil mi?

bre yavşak yazar! hala daha neyin yalamalığındasın? kime yavşayıp götünü dönüp karma oluşturma çabasındasın?

lan hafta sonu yazıyodunuz, bir şekilde tahammül ediliyordu, ara tatile girdiniz artık ne siz ne sözlük çekilir oldu.

(bkz: not): pkk sempatizanı diyenin götünden kan alırım demedi demeyin ulan biri türk kadınına da maymun muamelesi yapsa onunda sıçarım paçasına yavşaklığın lüzumu yok.
kürt kadınının dillere destan güzelliğinin sırlarını merak etmemize yol açan kraliçedir.
dereceye giren bir tanesi:
http://galeri3.uludagsozl...llik-kralicesi_233798.jpg
görsel
Yanlış konu, çok yanlış entryler...
güncel Önemli Başlıklar