bugün

var böle bi$i!

asosyal bireyin, sosyal hayatta yetersizliğini örtmek ve ezikliği bertaraf etmek maksatlı sanal rolüdür. sujemiz, internet aleminde hayalini kurduğu karaktere bürünerek kendini olduğundan farklı göstererek asıp kesmektedir. ciddiye alınmamalı, ezikliği hoş görülmelidir.
(bkz: sozluk te var)
(bkz: klavye erkekliği)
ezikliğin hangi tarafta olduğunu anlayamadığım durumdur.klavye başında delikanlı olan mı yoksa onu eleştiren mi?bir insan günlük hayatında kendini "ezik" veya eksik hissediyor olabilir.veya bu durumdaki gibi başkaları tarafından "ezik" diye adlandırılıyor olabilir.bu durumda bence "eksik" ve "hasarlı" olan eleştiren taraftır çünkü bu kişinin davranışları kendine dokunmaktadır ve belki de onu kıskanmaktadır.hayır anlayamadığım nedir bu insanları "ezik" diye nitelendirme olayı?ya lan sen kimsin de ona buna ezik diyorsun?dünyanın en zeki en "üstün" insanı mısın sen?adam isterse dışarda "delikanlı" olur isterse klavye başında.sana ne?ha eğer o kişiye çok yakınsanız ve bunu kaldırabiliceğini düşünüyorsanız şaka niyetine söyleyebilirsiniz belki.onu anlarım.ama nedir bu başkalarına karşı nefret?insanları genellemeye,daha da ileri gidip ezmeye çalışmak?sen delikanlı oldun da adam mı oldun sanki?tabi bu insanların "ezik" anlayışlarını da ele almak lazım.bu "üstün" insanlara göre sessiz,sakin,kendi halinde olan insanlar,eğer bir kaç kusuru,tiki miki varsa kesinlikle "ezik"tir.söz konusu denyolar(ezik deyince hoş tabi),dışarda da delikanlı,klavye başında da delikanlıdır.kendilerini o ezik kadar iyi ifade edemezler belki.o asosyal(evet asosyal olduğu için de ezik olur çünkü insan) kişi senden daha deneyimlidir irc de , mirc de ,msn de ve bilimumlarında,bir kaç şey yapar,tüm zamanını orda geçirir.ama sana dokunur.eziktir çünkü!

(bkz: bi siktir git çay koy ya)
(bkz: sanal alem delikanlılari) *
(bkz: klavye silahşörlüğü)
ezik insanları rencide eden başlık şeysi.
bu genç türü günümüzde tiki genç kızlarımızın yayılmasıyla hızla yayılmaktadır. tiki genç kızlar çıktıkları erkeklerin kendilerini koruyacak düzeyde düzgün olmasını isterler. ezik genç erkekler bir tikiyi kotarabilecek kadar özgüven sahibi değiller ise o zaman gider bilgisayarlarının başına oturur "numara" yaparlar. öyle bir hal alır ki durum, saf tiiki karşısındakini cüneyt arkın zannetmeye başlar oysa ve aslında karşısındaki EZiK ama KLAVYENiN BAŞINSA DELiKANLI KESiLLEN bir gençtir.
kısaca halk arasında klavyeşör diye bilinen, kah ekran başında dünyayı kurtaran kah dağları yırttıktan sonra bendine sığmayıp taşan kimselerdir.
magmadan gelen genç.
bir de bunların yanıbaşlarından ayırmadıkları başucu kaynakları mevcuttur. kaynak için (bkz: klavye delikanlılığı el kitabı)
Rujdi: allahın selamını içten vereceksin yapmacıktan değil...
neyi olduğunu iyi bilrisn

Rujdi: ne var aklında .. cekememezlik yapmanın sebebi ne

Rujdi: bak bu yaptılklarını ***** in öğrenmesine ramak kaldı... hastalık mastalık demeyecek.. + eğer benle alakalı içten pazarlıklı işler yapıyorsan.... fena olacak !
bak az zamanım haldı

Rujdi: teslim olmaya yakında başım yanmasın senin gibi biri yüzünden..
ya erkek ol.

Rujdi: yada ne sorunun varsa soyle bilellim... ona böre bileriz bileyeceğimizi..

Rujdi: neyi halledecen ?
kimin kulağına ne gitmedi
bu pis yürekle neyi halledecen olm
herkes nefret ediyor senden

Rujdi: ya bırak ne **** lan :D
ne kuzeni

Rujdi: cevrene bak.. kabugunun içine değil..
siteye yaptığın pislikler yetmedi mi
neden ***** ile ugraşıyorsun
amacın ne

Rujdi: site yönetimine sen gibi ne yaptığı belirsiz ***** la yazılarını sözlükte yayınlayıp + bu orospu cocuğu ******* da var. onların sözlük sitelerinde ki yazılarının linklerini siteye koymasnın amacı ne

Rujdi: ***** benim arkamdan kötü bişi desin

Rujdi: ve sen bana karşı cıkmaya kalk.. allah belamı versin fena yaparım sizi.. namuslu olursanız sözüm yok.. ***** hakkım istediğim gibi konuşurum.. ama o da bana pislik yaparsa.. bu zamana kadar ses etmedim ***** için sustum.. o susmaya devam ederse ben de susacam

Rujdi: bana lan bak harbi ccok sinirliyim.. yein ediyorum ya..

Rujdi: manuslu olun oılm !!!
namuslu olun lan
hastalık mastalık kullanarak duygu sömürüleriyle iş yapmayın bana
vallaha billlaha
yemin billah

Rujdi: müslümnalığım ile hava atmam ama insanlığımı herkes bilir
senin gibi sonrada görme değüilim

Rujdi: lan ne modu * sende
moda mı taktın
kurumuş beyinlilerin içindesin sende

Rujdi: ben modluğumla yanımda olan herkesi sildim ben..... aylşardır kimse ile tek hayko muhabbeti yapmam ama hepsi yanımda olurlar kardeş gibi destek olurlar.. kime sorarsan sor.. mod luk lafı yapanı siktir ederim.. senin gibi cakma bir ruha sahip değiim.. şu işe bak gelmiş modluk dedi :D
sana acımıyorum bile
modluk ha :D
molduk......

Rujdi: senin gibi boş bir bedenim yok sorun cıkarmaktan başka işi olmayuan..

Rujdi: mod olaran kadar yaptıklarımın on da birini yapsan üzülmücem senin için

Rujdi: cünki agır geliyor gercekler

Rujdi: ***** sadece şu nu bil
dikkat li ol
seni uyarıyorum
tehdit edil
deil
sadece

Rujdi: uyarıyorum
dikkat li ol. ve benle alakalı tüm hareketlerine dikkat et.. sana saygı duydum sustum hep

Rujdi: ama şu saatten sonra bana yapmaya kalkacağın en küçük pislikte aile hastalık şeref ya da gurru dinlemem..

Rujdi: ALLAHINLA OL !

Rujdi çevirimdışı görünüyor...

(yazık dimi..)
sözde özne.
çoğunlukla online oyunlarda görülür bu insan. Saçma bir sebebten dolayı bir tartışma çıkar daha sonra bu olay küfürleşmeye gider. başrolünüde ezik genç oynar.
normal hayatında kendini ifade etmekten çekinen, korkak insanın bilgisayar başına geçtiğinde ipinden kurtulmuş azgın boğaya dönüşmesi durumudur. korkmayın birşey yapamaz.
(bkz: klavye artisti)
bilinçaltında saklı kalan bazı duyguların ortaya çıkmasıdır. kişiyi kimse tanımadığı için kişi rahattır.
(bkz: dua et arada monitör var)
(bkz: yandan yemiş aslan)
gereksizdir. muhtaç insanlara yardım yapmak, onların acılarını paylaşmak yerine ona, buna yok "program yaptı", yok "soyle entry girdi" diye laf sokma derdindedirler.

bık bık bık ötmeden önce bir çuvaldızı kendinize batırsanız, nasıl olur?
bir tür cyber memati baş. bu muhterem zat, bilgisayarı kapattıktan sonra normal yaşamına geri döner.
bir zamanların mircleri bunlar ile doluydu.
odaya annesinin girmesiyle biten delikanlı modelidir.

(bkz: bu modeller böyle)
(bkz: olum bak git)
birbirleriyle gereksiz netten küfürleşip, sonra buluşup birbirlerini bıçaklayan iki ergeni hatırlatan... komik haller.