bugün

içsel bir fonksiyon bozukluğu olmayan tipi ve dış hatları elverişsiz insan tanesidir.
iç güzelliği bir boka yaramayacak insandır.
kuvvetle ihtimal sempatikliğini ön plana çıkarır.
bu kişi benimdir , çok koyar adama vallaha bak. karşı cinsten kimle tanışırsan tanış genelde , ''yakışılı değil ama sempatik'' veya ''sen iyi bir arkadaşsın'' laflarını duyarsın adama koyar.
her zaman kaybetmeye mahkum insandır. sonrasında insanlardan öc almak ister ve sosyopat olur..
(bkz: Çirkin insan yoktur az rakı vardır)
iç guzelliginden dem vuran insandir.
dış güzelliği, ic güzelliğin refaransı goren gizli metacılar tarafından eziyet dahi edilebilir.

Bu yolla günah çıkarttıklarını düşünürler.
genelde dışı güzel olan insandır. daha çok kadınlarda gözükebilir. sebepleri sıralamak gerekirse ;

-kendi türü tarafından sürekli güzelliği için kıskanılmıştır ve bu yüzden paranoyak olur , herkes kendinden bahsediyor zanneder (benmerkezci)

-yurdum abazalarının sürekli iltifatlarına maruz kaldığından ötürü kendini üstün görmeye başlar (ego)

-güzelliğinden ötürü ergenlik yıllarından itibaren hiç etrafı boş kalmayan dişi kişisi ona yok buna yok dese illaki birine he der ve bunun için ailesine bir çok yalan söylemeye başlayarak yalan uzmanı olur (yalancılık)

-birçok konuda dedikodu olaylarından adı geçtiği için kendisi de olayların içine dahil olur (dedikodu)

-fazlasıyla erkek etrafında olduğundan ötürü aralarından en yakışıklı ve en zengini seçerek kendi hayatının iyi olmasına uğraşır (çıkarcılık)

-kendinden güzel birini gördüğünde ortamlarda hep parti güzeli olan hatun ilgisizlikten ötürü sıkıntı çekebilir (çekememezlik)

gibisinden bir sürü ıvır zıvır sebeplerden ötürü kişilik bozuklukları yaşayabilirler.

genel itibari ile baktığınızda 1-2 kişi hariç uzun süreli ilişkiyi geçtik , arkadaşları bile olmaz , çünkü herkesle tartışacak yada küsecek bir konu bulurlar.

velhasılkelam tuhaf insanlardır...
Genelde kanka olma hissi uyandırır bu kişiler.
Dış güzelliği ile yaşar iç güzelliği ile yaşlanırsınız seçimleriniz kaderinizdir.
yalnız yaşamaya talim...
Tatlı olsun, şefkatli olsun, iyi olsun, sıcak olsun, rahat olsun, benim olsun. Sonra kendine bir de benim gözümden baksın.
Çirkin insan yoktur bakımsız yanlış imaj vardır.