bugün

(bkz: orayı yıkarlar)
aypon kullananlarla dalga geçmelik muhteşem fırsat.

ne ola la bim'den mi aldın.
benim arkadaşım 4500e satıyodu zaten sıfırı kendisi komisyoncu birde.
iyi ki 4999 tl imiş. 5000 tl olsa nasıl alırdık...
adamlar türkiyedeki en büyük 10 firmasından bir tanesi gayet normal.

7000 den fazla şubesi olduğunu söylüyorlar her şubeye 1 tane ıphone x getirseler 7000*6000=35000000 yapar büyük para.
gerçek habermiş ya la..

http://www.hurriyet.com.t...0760467&utm_term=post
(bkz: zengin ve fakirin en büyük ortak paydası olarak iphone)
internetten telefon alınmaz. bimden alınır mı orası da muamma. bence yakında büyükbaş hayvan da satmaya başlamalı acilen. zira o paraya yapılacak en akıllıca yatırım öküzdür.

görsel
görsel

Fiyatı da piyasadan ucuz.
apple alacak olsam, kaçırmazdım.

büyük fırsat.
(bkz: iphone x in bim de satılacak olması)

önce bi arayın sonra eksileyin.
Hayallerim yıkıldı gitti
Bu dert beni benden etti
Sevdim sevdim bak ne hale geldim...

Ben bu acıyla yaşayamam a dostlar.*
Pelinsular artık bimden alışveriş yapacak demeden edemediğim durumdur.

Kolay ulaşılabilirlik bakımından güzel. Sonuç itibariyle her mahallede bir adet bim var.
satmadığı bir o kalmıştı.

elektrik motoru ve su pompasından sonra şaşırtmadı.
Darısı Galaxy S9'un başına.
muhtemelen 09.01 de tükenecektir. olum millet beleşçi millete yeter ki kampanya de yetişen alır de onu beleşmiş gibi almaya çalışır. allah'ın, deli baskülü için sıraya giren millet var. saat 12 de 5 şube gezdim hepsinde de baskülleri bitirmişler 3 saat içinde e be mına kodum işine yaramaz etmez alıp evin bir köşesine atıcan sırf beleş sanıp gidip onu da mı almaya çalıştın. yani dimem o ki pazarlama stratejisi bunlar hep. özellikle hitap edilen kitle sazansa..
Alında 2 3 gün sonra bozulsun yani pek sağlam değildir.
Bir kere de star wars markalı ürünler oraya gelmişti. Aksam bi gittim sadece şapka ve defterler kalmıştı. Kaptim tabii şapkayı kaçar mi? Ama isin garip yani Le colalarin yaninda koskoca IPhone X I gorecek olmak...
Karı satmaları an meselesi .
Bim mim bilmem lakin gardas Apple habire yeni modellerle milleti kendine köle edip parasını emiyor.Ne yani iPhone olmayınca zkmiz kalkmıyor mu:)
Apple store de bisküvi satılması gibi bir şey ..
Bu hafta bayram hediyesi olarak gelecek olandır. Evet.
telefonlarda bim mobil uygulaması default gelecek gelecek mi sorusunu akla getirmiştir. arada dost yoğurt indirim bildirimleri falan gelecek mi mesela?