Iphone bence. Her anlamda ya.
iphone alıp tatmin olmayan ama tam aksine pişman olan birisi olarak oyumu huvayiden yana kullanıyorum. Şayomilere de göz atmakta fayda var.
ikisini de kullaniyorum tabii ki iphone. Ama alisinca huwaei de fena degil. Yani android.
iphone kullanıyorum sakın iphone almayın. ne halt alırsanız alın iphone almayın. iphone'a bilgisayarınızdan gönlünüzce mp3 bile atamıyorsunuz o kadar dandik. aç bir klasör koy işte ama yok.
Huawei kasarmı ne demek amk. Android kasma donma olayını çözeli yıllar oluyor. Diski doldurmadığınız sürece hiç bir android telefon kasmaz. 5.0 ile bitti o iş.
iphone çünkü daha senelerce ödeyeceğim seni...
iphone'un alacağı versustur.

Bıkmadınız şu dandirik şeyleri apple, samsung vs ile kıyaslamaktan.
huawei p30 pro mu iphone xs mi diye sorarsanız, net huawei derim.

aksini iddia eden de net bir şekilde teknoloji acemisi ve şov peşinde olan kezban veya kamillerdir.
o parayı vereceğime huawei alırım. ne kadar kötü olabilir? p 20 lite'dan memnunken hem de. iphone gösteriş merakıdır başka bir şey değil. beni etkilemeyen bir gösteriş merakı.
(bkz: huawei)

çünkü o kadar para verip aytunsla şarkı atacak kadar mal değilim. swh.
Huawei p20 lite ile huawei diyorum. Herşeyi biraz yapsın yeter aq. Ultra güzel fotoğraf istiyorsanız profesyonel kamera alın hem daha ucuza gelir hemde kandırılmamış olursunuz.
iphone sevmem huawei iyidir ondan iyisi mezarda.
olm ben böyle başlıkları görünce hep yüzüme gülümseme geliyor.

iPhone ve Huawei karşılaştırılabilecek şeyler değildir. Birisi bir ürün, diğeri ise koskoca bir şirket.

aslında burda Apple dışındaki şirketlerin kendi içinde bir marka üretmekten ne kadar aciz olduğunu görüyoruz
iphone kullanıyorum huawei diyorum net.
iPhone kullanmadım ama Huawei diyorum.
Huawei hiç olmazsa paranla rezil olmuyorsun.
Google desteği varsa huawei yoksa xiaomi.