bugün

Fake olması muhtemel plastik kutulardır.

C'nin iki anlamı olabilir; biri ''cheap'', diğeri ise ''colour''. Hiçbir firma cihazını ''cheap'' adı altında çıkarmayacağından ucuz iphone olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki apple şu ana kadar hiçbir cihazında plastik kutu kullanmadı.
içi boştur.
iphone 5 in cheap modeli. Plastik olan.
çakmadır.

Şimdi 5-c sınıfından iphone adlı arkadaşımızın şiirini dinliyoruz.
hala kesin değildir ama ortalıkta çok sızıntı var. artık neredeyse garanti diyebiliriz buna. çıkması muhtemel.
10 eylül apple etkinliğinde tanıtılması beklenen iphone mini modeli . özellik olarak iphone 5 ile 4s arasında konumlandırılması kuvvet ve muhtemeldir .

edit:iphone 5'i üretimden kaldırmıştır bu modelle apple , renk seçenekleri ile malzeme kullanımı dışında 5'le arasında fark bulunmamaktadır .
an itibari ile fıstık yeşili gök mavisi süt beyazı mercan pembesi-turuncusu tarzı bi renkte çıkacaktır. plastik sanırım orayı kaçırdım.
sözleşmesiz fiyatı 700 lira civarındadır.
550-600 dolar aralığında satışa sunulacak olan ve türkiyeye en az 1500-1750 tl ye gelecek olan apple telefon modelidir. özelliklerine göre fiyatı uygun olacaktır ama yinede pahalı arkadaş.

not: şirket iphone verecek sanırım inşallah ucuz mucuz diye bunlardan vermez, 4 yada 4s e razıyım.
ucuz olacağı için,zengin türk insanı tarafından itibar görmeyerek küçümsenecek telefondur.
ulan 2007den beri ben iphone kullanıyorumda ben merak ediyorum at kafası.
kontratlı fiyatlara aldanılarak ucuz olacak sanılan telefon.
tanıtımının yapıldığı gün izmir - çankaya'dan 217 lira 25 kuruşa aldığım telefondur. yalnız ben 4/c li çalıştığım için fazladan 100 lira vermek zorunda kaldım.
türkiye de satışa çıkmasını sabırsızlıkla beklediğim telefon. elime alıp kurcalamak istiyorum artık! beğenirsem alacağım. hele bir laf etsin o zengin züppeleri analarını bile s.kerim valla.
"fakir iPhone'u" adıyla anılmaya başlanan iPhone'un ucuz versiyonu. Bataryasının iPhone 5'ten daha iyi olduğu söyleniyor.
tabi ki ucuz olmayandır. androidli mini cihazlar ile kıyaslaması;
http://www.teknolojioku.c...efonlara-karsi-14102.html

burada yok ama iphone 5c ye tek rakip gene sony olacaktır. xperia z1 ile.
Renk seçeneklerini nokia lumia dan almış mı ne.
1400 lira olması halinde hemen alacağım telefon. Sırf navigasyon u ve kullanımı kolay diye alıcam. Navigasyon u olan çok telefon markası var kabul ama hiçbiri iphone kadar kullanıma ve kullanışa sahip değil. Hoş araştırdım çıkış fiyatı en az 1800 olur dıyorlar. O fiyata plastik mi olur lan. 4s al o zaman kardeş diyenler de olucaktır. Aldıktan 6 ay sonra da donmasını ya da bı boka yaramamasını ıstemıyorum. Evet çok şey istiyorum sanırım ve şeklini bir tek ben sevdim sanırım.
türkiye piyasa girişi 1400-1800 civarında olacak telefon. yazık bazı garipler 700 falan bekliyor. zaten iphone bekleyenin telefon kültürü yoktur, gidin adam gibi nokia lumia 925 alın.
o şekilsiz hali, ve sözde ucuz olarak lanse edilmesine rağmen 1700 tl civarında olacaktır.

işin komik kısmı ise iphone 5 den daha iyidir sistem olarak. kısacası 3000 tl ye aldıkları iphone 5 ler bir gecede 2 nesil geride kaldı kimilerinin.

premium ürünmü arıyorsunuz? iphone 4 le iphone 5c yi yan yana koy hangisi daha premium duruyor bir bak.
çok değil yaklaşık 10 yıl kadar önce duvardan geçebilen yılan oyunlarının olduğu cep telefonlarına "iyi telefon" gözüyle bakan türk insanının sırf fiyatının iphone 5s modelinden düşük olması sebebiyle küçümser gözle baktığı, ios 7 işletim sistemiyle çalışan, çift çekirdeğe sahip olan 16 ve 32 gb modelleri bulunan apple üretimi akıllı telefon.
5 ayrı renke sahiptir.
Yeşil, beyaz, mavi, sarı ve pembe.
apple amerikada 2 yıllık kontratla 99 dolara satacak.
Samsung ile daha fazla yarışmak için "ucuz iphone" adı ile üretileceği bildirilen modelidir. Ancak yapılan tanıtım ile beraber iphone 5s nin baya gerisinde kalan özellikleri ile aralarında 100 dolar satış fiyatı farkı olması "ucuz iphone" olmayacağını kanıtlamıştır. Apple bok satsa adını (bkz: ishit) koysa herkes alır mantığı ile bu telefonun da fiyatı yüksektir. Bakalım kimler alacak.
wal martın 79 dolara satacağı telefon.
fiyatı ucuz olsa türkiyedeki gençler arasında tutacağını öngördüğüm telefon. mesela ben kız olsam pembe olanına uçarak atlardım. hem iphone hem de renkli diye. 10-20 kılıf alacağıma hazır renklisini alırdım. kız olsam bu mantıkla düşünürdüm yani. fazla mantık aramadım o düşünce için.

2000 liralardan bile plastiklerin satıldığı düşünülürse bu plastiğe 1200 liraya kadar verilebilir. tabii apple o paraya 4s'leri bile satmıyor. hadi benden bu kadar.