bugün

benimdir. ilk akıllı telefonumu 4 sene önce aldım. general mobile discovery idi. arkadaştan 400 tl'ye almıştım.

3 seneye yakın kullandım. geçen sene de başka bir arkadaştan lg g2 aldım 500 tl'ye.

hala da kullanıyorum.

şu ana kadar toplam 900 tl para verdim telefona.

hiç bi şekilde zarar ettiğimi de düşünmüyorum.

hesabını bilmez, düzensiz insan değildir.

ve çok daha az para veriyordur telefona.

6 yılda 5 telefon değiştirip de iphone kullanmayan hesabını bilmez diyebilmek de ne bileyim biraz kendini bilmezliktir.

sen yılda bi telefon parçalıyorsan o senin telefonu hunharca kullanmandır.
Apple firmasını zengin etmeyecek insandır.
Çok parası yoksa parasının değerini bilen insandır. Bazı arkadaşlar takım tutar gibi kendisine hiçbir faydası olmayacak şekilde markaları savunmaktalar komikler sadece. Ben Android kullanırım. Çünkü uygun fiyata çok fazla telefon var. Marka seçeneği ve model seçeneği bol. iki telefonu kıyaslarken fiyatları da göz önünde tutun. S4 vs iPhone 6s?kulağa pek de mantıklı bir kıyaslama gibi gelmiyor değil mi? Peki ben sana daha mantıklı olarak şunu diyebilirim ki iPhone 5s 1600 lira iken ben xiaomi mi5 i 1200 liraya aldım. Güncelleme desteği, ekran kalitesi, kamera kalitesi, işlemci kalitesi vs daha sonsuz uzar hepsinde xiaomi mi5 iPhone 5s e bin basar üstelik 400 lira daha ucuz. Şimdi bu veriler ışığında yea bu iPhone ama diyen adam teknolojiden anlamıyordur, fanboydur, gösteriş meraklısıdır. Bu adam aynı paraya çok daha üstün özellikli octavia varken ama bu vw diye gider boş jetta alır. He yine diyorum adamın parası boldur uzun zaman gitsin, baş ağrıtmasın, ios işletim sistemine alışkınım desin alsın i7yi.
tercih meselesi ve fakat iphone'u kullandıktan sonra başka telefon kullanmayacak kişidir.
(bkz: apple fanboy)
beni takip ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
üstelik i phone çok cool bir telefon.
severek kullanıyorum.
iPhone eyvallah kabul stabil olabilir ama ben 2017 yılında hala veri transferi için iTunes veya bluetooth kullanamayacaksam yemişim aşkın ızdırabını.
Fakirdir.
Kanatlanip ucamayan hicbir telefona 4bin lira para vermem.

Konu kilit.
Icloud 'u hacklenen onca insana ragmen hala "guvenli abicim" diye Iphone oven cahiller var ortalikta.
Adam gibi bir android modeli alınca i phone almasına gerek kalınmayan durumunun ferdidir.
(bkz: note 3)
Yalnız karşılaştırma kurbağa ve baklava kıyaslaması gibi anlamsız olmuş. s4 miadı dolmuş bir telefon zaten. Yavaşlaması ve şarj problemi çıkarması artık kaçınılmaz bir gerçek akıllı telefonlar için. 3 yıl ya da 2 güncelleme sonrası 6syi bir daha değerlendir bakalım.
Apple kalitrsi tartışılmaz bir firmadır, lakin ürünlerinin fiyatları da ortada, bu nedenle bir telefona o kadar para verebilmek için kendini kasmayan insandır, daha yüksek bir maaş aldığımda iphone almayı isterim elbette.
iphone da bir bok olmadığı için normal insandır..
bu iphone kadar şişirilen bir telefon daha gelmedi şu dünyaya.. diğer telefonlarda olmayıp iphone da olan hiç bir özellikte yok..
galerisinde indirdiği .gif uzantılı dosyaları oynatabilen, isterse sd card takıp koca bir bilgisayar oyununu bile yedekleyebilen insandır. tabi android kullanıyorsa...

not: iphone 7 kullanıcısı. benimki hava değişikliği, istediğim telefonu kullanırım lan!

yalnız şunu da söylemeden geçmeyeyim durup dururken "android durdu" gibi saçma sapan hatalar vermiyor ios. daha kısıtlı ve daha stabil. öte yandan apple iphone kasa olarak premium bir cihaz ve hiçbir çirkin samsung yanından geçemez.
bir gün içerisinde 10'larca kez telefonu yeniden başlatma ihtiyacı duyan insandır. şimdi öyle mi? bilemiyorum ama acil bir görüşme esnasında defalarca başıma geldi. telefonun gönlünü yapmadan senin ihtiyacını karşılamıyordu. aynı penis gibi... neyse işte. android'i sevemedim be karagözlüm.