bugün

idolu younes belhanda olan yazar. Swh.
Cumartesi gününe de kendisine yapılan haksız saldırılar ve birkaç dostunun desteği ile girmiş olan yazar. Dostları ne kadar haklı ve samimiyse, kendisine saldıranlar haksız ve samimiyetsizdir. Bunu bilir, iyi günler diler.
Gs - x takım maçında "ciddi bi hakem hatası ya da şansızlık olmazsa gs kazanır"
Fb - x takım maçında "ciddi bi hakem hatası ya da şansızlık olmazsa fb kazanamaz" yazıyor her maç. Yani gs normalde her maçı kazanır, kötü oynayamaz ama fener her maç kötü oynar, kazanırsa anca şansa ya da hakem hatasıyla kazanır diyor. Demek ki Fenerbahçe çatır çatır oynayıp yendiğinde bu rakip takım için "şanssızlık" ya da "hakem hatasıyla" oluyormuş. Beynini aldırmışsın kardeş güle güle kullan.swh.
Bu sözlükteki kötü insanların varlığını milyon kere yapılmamasını rica ettiği halde kendisine şımarıkça tahrik etmek için eski nickiyle hitap edenlerin ve takımlarının kazandığı maç sonrası rakipleriyle dalga geçme ayıbını sergileyip saygı duymayanların kanıtladığını düşünen yazar. Üstelik bu kötü kişileri destekleyenlerin olması beni daha çok üzüyor.
insanların ricasını kıran ve rakibine saygı duymayan kötü niyetli herkese yazıklar olsun. Sayenizde ben de kötü oldum. Sevmiyorum sizi.
Sözlükte rakibine saygısızlık yapanları görünce şimdilik gitmenin iyi olacağını düşünmüş olan yazar. Hadi öptüm.
"allah bana küsüp bir kapı açmadığı için ne kadar çaresiz ve üzgün olduğumu anlatamam. artık umudum yok."

Sakın sakın..
Çok hatalı düşünce, yapma.
tekrar etmek gerekir mi bilmem ama sadece zaman ve sabır götürüp sonuçsuz kalacak gereksiz tartışmalara ve polemiklere girmemekte kararlı olan iyi kalpli yazar. bari bu hafta sonu gecesi rahat verin !
donuz listesinde bulunan ve hala ayar, alaycılık ile nick başlığına yazarak, açık eksi oylayarak kendisini sinirlendirme ve tahrik etme peşinde koşan bazı yazarlara açıklamalar yapmak isteyen yazar. çünkü anlamıyorlar sanırım durumu.

1-) donuz listemde olduğunuz için yazdıklarınız görünmüyor,
2-) hatalı olduğunuzu bildiğim için nick başlığım galerisine eklediğiniz görselleri önemsemiyorum,
3-) hatalı olduğunuzu bildiğim için entrylerime verdiğiniz açık eksi oyları önemsemiyorum,
4-) dolayısıyla bunları yaparken tek sonuç elinizin ve parmaklarınızın ağrıması oluyor.

hatalı olduğunuz kesin olduğu halde, sırf sizi saygı ve format çerçevesinde eleştirip donuza eklediğim için bana düşman olduğunuzdan adım gibi eminim. yine de iyi niyetimi koruyorum ve görünmeyen entryleri, açık eksi oyları oluşturduğuuz elinizin yorulmasını istemiyorum.
siz yine de manipülasyon yapıp ben kötü adammışım gibi görünmeyen entryler ve önemsenmeyen açık eksi oylar oluşturmaya devam edebilirsiniz. sadece beni etkilemediğini belirtmek isterim.
saygılarımı sunar, iyi geceler dilerim.
Engelimi kaldır bi şiy Dicem..
gereken açıklama her şeyi anlattığı halde hala inatla anlamayan ve anlamak istemeyen varsa başka şeyler yazmayı gereksiz bulan yazar. iyi bir dizi ya da film bulayım ben, siz haklı(!) ayar ve resimleri eklemeye devam edin başlığıma. iyi geceler...
Beni donuzladın mı?

Sadece merak ettimde.
Artık her gün uğradığı haksız saldırılara tepki olarak donuz listesindeki bazı köftelerin nickini kullanarak, başka başlıklar üretip hortlatarak yaptığı tahrik çabalarına yanıt vermemeyi uygun bulmuş yazar.
Ufacık ricaları çok görecek kadar kötü niyetli olanlara zaman ve sabır ayırmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.
iyi niyet ve saygı taşıyan herkese teşekkür eder, iyi geceler dilerim.
kimmiş bu diye bakiim bi dedim. kendini anlata anlata bitiremiyor. sonuna kadar okuyan var mı bilmem. özgüvene bak hele :-)

iyi saçmalamalar...
Zaten sinirliyken sinirini daha da bozacak sonuçsuz tartışmalara girmemekte kararlı olan yazar. Saygılar herkese…
Yıpratıcı ve sonuçsuz tartışmalara girmemek konusundaki ısrarını özenle sürdürecek olan yazar. Saygılarımı sunarım herkese.
Allem de edilse kallem de edilse iyi niyetini ve sabrını muhafaza edecek olan yazar. Lütfen saygı duyun. iyi sabahlar dilerim.
yorucu ve sonuçsuz kalacağı gibi zaman ve sabır götürmekten başka bir şeye yaramayacak polemiklere katılım göstermemekteki kararlılığını sürdürmeye devam edecek olan yazar.
özellikle hafta sonu bu kararlılığını daha da fazla gösterecek. hiç uğraşamayacağım.
saygılarımı sunar, iyi günler dilerim.
Ölüm zamanının karaciğer sıcaklığı ölçülerek belirlenmesini detaylı bilen olup olmadığını merak eden yazar.
atıştırmalık olsun diye cebine salam koyuyo. manyak mıdır nedir.
20 aralık itibarı ile bu anlamsız dünyada sürüklendiği yeni bir süreci doldurup bir başka anlamsızlığa başlayacak olan yazar. öncekilerin aksine beklentim, hayalim, dileğim falan yok. sadece pembiş aşıklar aşklarını gözüme sokmasın ve şımarık, egolu tiplerle muhatap olmayayım bana yetiyor.
O kadar üzerine gidilmesine rağmen, zerre ağzını bozmamış, efendiliğini korumuş yazar.

Şaka mısın biladerim sen?!

Vur şöyle sağlı sollu... *
Evet.
bu anlamlı gününde donuz listesindeki köftelerin kendisini rahatsız etmemesini rica eden yazar. bir sürü ricamı çok gördünüz, bari bu ricamı çok görmeyin. saygılarımı sunarım.
bugünlük, doğduğum günün yıldönümünde bana rahat verin lütfen. bir sürü ricamı kırmayı marifet bildiniz, bunu kırmazsınız umarım.
bir yazar. iyisiyle kötüsüyle...
Kimsenin umrunda olmayan gereksiz bir kişi olmasının ezikliğiyle sürekli önemsenmek isteyen kişi.
Şu anda doğum günümü kutlasalar keşke diye ağlaşıp kendini paralamaktadır.

neriman abla ( küresel ıkınma) ya git bence belki o bişey yapar.
bugün ciddiyetle polemiklerden daha da kararlı kaçacak olan yazar. ricamı önemseyecek olanlara teşekkür ederim.