bugün

işler bu raddeye geldiği için özür dilemeli miyim bilmiyorum... bugüne kadar siz kalın kafalara yaptığım çağrılara kulak tıkadığınızdan mütevellit sanırım sinirlenip sizlere emirler yağdırdığım için kendimi kötü hissetmeme gerek yok. öncesinde sizi kibar kibar, naif naif uyardım "lütfen siktir olup gidiniz" falan dedim... ama yok, sustu, biliyordu...

gördüğünüz gibi bu emir belirten cümle aynı zamanda yarmayıp aksine insanların içine uhrevi duygular serpen bir facebook iletisi. durumun vahametini anlamanız açısından bunu görmenizde fayda var diye düşünmekteyim.
haftada bir gün, o bir günde de 1 saatinizi ayırın diyorum. öğlen namazının sünnetini kılmanıza da gerek yok. gidin ve sadece cuma namazını eda edin, hocanın verdiği akıl almaz hayat derslerini-hutbeleri dinleyin. namaz bitiminde yorulmuş ve hafifçe terlemiş olan hocanın ekşi kokulu ensesinden bir öpücük alıp "namaz çok başarılıydı, çok eğlendim" gibi övgüler savurun o zata. göreceksiniz gününüz daha güzel geçecek... sizler insansınız... sizler sözlük hesabınız değilsiniz. tekrar ediniz şimdi... i like myself... i love allah... i like myself... i don't need no more... amaaan hadi girip boy abdesti almaya başlayın şimdi. bu cuma bizim cumamız olacak. hemen lüks bir cami arayıp rezervasyon yaptırayım!
(bkz: tamam)
(bkz: az et de çabuk bitmesin)
cuma namazı sadece müslümanlara farzdır ama. cuma namazına gitmeyeli de çok uzun zaman oldu. cumalar kalabalık oluyor mu halen merak ediyorum. eskiden çok kalabalık oluyordu.
(bkz: #47189786)

şöyle bir seks hikayesi yazmasan belki inandırıcı olurdun da olmadı be albayım...

gerçi bu kadar boş konuşmaya hangi orduya albay yaptılar seni onu da anlamış değilim.

trollük yapacağım adı altında bu kadar mesai harcayacak kadar bomboş olmayı nasıl becerdiğini biz fanilere anlat bi ara...
Metafizikçilere göre, Allah bile seçimi bize bırakıyor. Siz kimsiniz arkadaş, bi bitmediniz? Elbette belli ki bi geyik dönüyor ama her geyikte bir sosyal kaşıntı vardır. Kaşıntısı olanlara arap çöllerinin kumlarının iyi geldiği söyleniyor. Deneyebilirler. *

(bkz: kudüs sendromu)
Derhal geliyorum.
albay dünde orospuya gidiyordun. bi karar ver. Süleyman demireli geçtin kıvırcıklıkta. evet..

(bkz: dün dündür bugün bugündür)
Hayırlı Cumalar kemal bey amca. Puahshsh.

Evet
Bir emir.

Kuresel bile cumadan foto attı. Varın gerisini siz düşünün.
--spoiler--
namaz bitiminde yorulmuş ve hafifçe terlemiş olan hocanın ekşi kokulu ensesinden bir öpücük alıp "namaz çok başarılıydı, çok eğlendim" gibi övgüler savurun o zata...
--spoiler--

Müezzinin de kulak arkasına bi buse kondurmayalım mı?

Sjsjs olum sen nasıl Bi trolsün ya?
başliga tiklamadan kimin actigini anladim :D
zor bir ibadet oldu ama sevabı almasını bildik önümüzdeki rekatlara bakacaaz!
hocanın ensesine buse kondurursak olaylar farklı yola gider Allah korusun.
Ben gitmedim.