bugün

mütevaziliği hayat felesefesi olarak seçmiş olan kız.
kabul etmemesi daha sağlıklıdır. tecrübelere göre kabul etmeye başladığında kendini bir bok sanmaya başlar ve kaşarlık moduna geçer.
güzel insandır zira bide bunun çirkinliğini kabul etmeyen kız modeli vardır ki kendi kendine gelin olur güvey bile aramaz. o derece götü kalkıktır ve bu hissi hiç hak etmiyordur.
Sevgilisi başta; 'ben yakışıklı bi erkek değilim biliyorum Nalan' diyen erkek türündense eğer, bu da sevgilisi kendisini ezik hissetmesin diyerekten güzelliğini kabul etmeyen kız türüdür..
öpülesi ellerdir.
gözde daha da güzelleşecek olan kızdır.
milletin gözünde havalı gözükmemek için böyle davranırlar fakat çoğu içten içte ''ben güzel bi kızım'' diye düşünür.

(bkz: bırakta düşünsün)
mütevazidir o.
Kabullenmeyen değil duymaya doyamayan egoist kadındır. Narşist olması ihtimali de yüksektir.
ayna karşısında hayatının üçte birini geçirdiğini de kabul etmez bu tipler.
allah ın bildiğini kuldan saklayan kızdır. *
Kendi içinde aslında çok güzel olduğun düşünsede. Egosuna tavan yaptırmak ve tatmin etmek için güzelliğini sürekli inkar ederek iltifatların devamlı olmasını sağlamaya çalışan kızdır.
avucunuzun ıcıne alması kolay olan kızdır.
Güzelliğinin farkında olup hatta ve hatta kendisini sözü edilenden çok daha güzel bulan, ama mütevazı gözükmek adına kabullenmeme ayağı yapan kendini beğenmişin önde gideni kızdır.
kendine göre bir kozu olan kızdır.
"güzelsin" sözünü daha çok duymak için ayak yapan kızdır.
kem gözlerden korkuyordur.
he bide bunların iltifat almak için güzelliğini kabul etmeyen versiyonu vardırki muhabbet kurmadan kaçınılası dişilerdir.
Egosunu tatmin etmek isteyen dişidir.
Hayır dedikçe karşısındakinin '' evet öylesin'' demesini duymak isteyen ergendir.
%99 türk kızı değildir. malum biz güzel değiliz. sözlükteki hatun yazarlarda böyle düşünüyor olmalı ki hiç kimse beni tanıdılar siz kaçın, aa bu benim, daha çok söyleyin diye yapıyoruz itirafları vb şeyler yazmıyorlar. muhtemelen bu kız ya rustur ya da iskandinav kızıdır. onların hepsi güzel olduğu için kızlarda bunu sıradan bir durum gibi algılayıp, güzelim havalarına girmiyorlardır. *
gercekten guzel olmadigini dusunuyor olabilir.
alçakgönüllü kız modelidir. iltifat edenin samimiyetine inanmıyor da olabilir, kibir sıfırdır belkide. her şey olabilir.
gerçekten de güzel yalan söylüyordur.
kesin güzel değildir.. karşısındaki insanın yalandan güzelsin dediğini anlayabilen, aklı başında mantıklı kızdır..
"ben güzelim" edalarıyla megalomanlık yapan kızdan kat kat iyi olan kızdır.
üstüne çok fazla uğraşılmazise götü kalkamayıp güzelliğini kabul etmek zorunda kalacak kızdır.