bugün

Yurdumuzda olan kızdır. Sevgilimdi kendileri.
ben hayatimda hic ayni anda hem guzelligi hem de zekasiyla dikkat ceken kiz gormedim,ama eger varsa tam evlenilecek kizdir.

bir kiz guzelse zeka yoktur, eger guzel degilse zeka vardir algisi da yanlistir.
türkiye'nin batısında yetişir.
Çirkin ve gerizekalılarında kapıdağ yarımadası büyüklüğünde ego varken güzel ve zeki olanlarından koşarak uzaklaşmak lazım.
terazi burcu kizidir,gercek soyluyorum.*
Yaş farkını bilmem evlenmeyin.
10. Siniftayken 5-6 kisilik erkek grubu olarak sinifimiza dusmus kizdir. Anlatiyorum.

Bu kiz cok zeki. Oyle bir konusuyor ki turk dil kurumu yaninda halt etmis dersin. Hem zeki hem kulturlu nerede ne yaptigini bilen siyah gozluklu bir kiz ve biz de bu kiza hayraniz ama caktirmiyor gibi yapiyoruz. Ben de sir tutan biriyimdir. Bana da arkadaslar tekken anlatiyorlar. Biri geliyor ya bu kiz com guzel konumsuyor mu ses tonu kulturu beni bitiriyor falan. Digeri geliyor ya soyle boyle diye diye hepsinin bu kizdan hafif hoslandigini anladim. Ben de bos degildim acikcasi ama kiz guzel degildi acik soyleyeyim. Ama o an nasil bir sey olmussa. Kizin zekasi ve kulturu, konusma tarzi falan gozumuzu nasil almissa kiz gayet guzel geliyor hepimize. Neyse bu arkadaslardan biri yaz tatilinde bu kizla cikti hala da cikiyorlar bakin 3 sene oldu. Sonradan bana dank etti ulan bu kiz cokta guzel degilmis dedim kendi kendime. Ayrica kiz da sonradan anladigim kadariyla o kadar burnu havada biri degilmis. Anlayacaginiz hangimiz teklif etse evet diyecek biriymis yani. Bu kizla cikan arkadas da yakin arkadasim ve o da kizin guzel olmadigini biliyor. Bir ara ayrilacagim falan diyordu ama simdi alisti o da iyice.

Anlayacaginiz bazen oyle bir sey oluyorki zeka ve kultur guzelligin onune geciyor. Ha sunu da belirteyim kiz cirkin degildi. Ama ortalamaydi. Ortalamanin ustu falan bile degildi yani. Var boyle kizlar. Buldugunuzda kacirmamalisiniz. Boyle kizlarla cikmak ayri bie zevktir diye dusunuyorum.
Kapılmıştır.
Gözlüklüdür.
Tehlikelidir. Kesinlikle kandıramazsınız ya çapkın olmayacaksınız dürüst olacaksınız ya da önünden bile geçmeyeceksiniz. Net.
aklıma megan fox geldi bir anda nedense.
Mesaj atsın, yüzüğü takıyım.
zekasıyla dikkat çekse yeter.