bugün

o dalgalı siyah saçlarıyla, ceylan gibi gözleriyle ve gözaltlarıyla insanın içini titreten sebahat tuncel'i ifade yöntemi. bir bakan gözlerini alamıyor.

http://www.google.com.tr/...21&ved=1t:429,r:0,s:0

edit: elmacık kemiklerini ve narin yanaklarını da unutmamak gerekir.
(bkz: ters psikoloji)
içinin güzelliğini dışına yansıtmış abidedir.
(bkz: yazar burada ironi yaparak kopmamıza sebep oldu)
doğuran tavuğa göstersen yumurtadan kesilir o derece.
(bkz: zoofili tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır)
60 yıl abaza kalsam dönüp bir kere bakmam.
pkk'lı değilim. karadenizliyim. yalnız bu kadına güzel denmez. ama cidden bir çekiciliği var. da diyemem. ama bi şey var bu kadında yani.
(bkz: gay misin nesin)
ne kadar güzel olursa olsun asla bir aysel tuğluk olamayacaktır.
cinsellikten soğuttunuz lan adamı.
güzelliğiyle megan fox a taş çıkartacak hatundur.
o elmacık kemikler o dudaklar. * * * *
(bkz: dtp li kadın milletvekillerinin çirkin olması)
Kara mizah.
görsel
Aslında kendine has güzelliği var.
Saçlarının kesimini değiştirse, rengini açsa, tebessüm ile güzelliğini gösterebilir.
Tabi ki koyu renk giyim koyu makyaj veya makyaj yapmamak (ikisi de aynı, saçı ten rengi mimikler yüz şekli yüzünden) sinirli ve üzgün dalgın bakışlardan kaçınmak gibi durumlara da dikkat etmeli.

Aslında böyle bir tip (benzer) kız ile çıkmıştım.
Çok ciddi ve ağır bir görüntüsü vardı. Darüşşafaka (Sarıyer) tenis kortları olan yerde (şimdi ne halde bilmiyorum) yaz konserlerine gitmiştik, barlara türkü evleri (yeni yeni ortaya çıkıyordu bu mekanlar) takılmış ve gayet rahat ve eğlenceli bir ortam yaşamıştım.

Mesela; bar da onu yalnız bırakıp tuvalete gittiğimde veya konser alanında onu bırakıp bira almaya gittiğimde, geri döndüğümde etrafına üşüşmüş sinek bulmazdım.
Ya da beni bir cafe de bar da beklerken 5-10 dakika geç kalsam etraftan ona sarkan müşteri garson olmazdı.

Bir mekana gitsek en zula yere geçsek garson komi ikide bir gelip acaba sevişiyorlar mı diye kontrol etme ayağına gelip masayı temizleme Başka Bir şey ister misiniz ayağına soru sorup karşılığında bahşiş alıp bizi rahat bırakma yolunu seçmezdi, öyle ya kıza bakıp yok artık bu yapmaz derdi.

Bazen etraftan laf atan sataşan olurdu, benim ki dönüp pardon, derdiniz ne sizin dediğinde tartışma başlamadan biterdi.
Yani, kavga edecek olsam yanımda olsun isterdim.
Bir kere 3-4 sarışın yan taraftan laf vurdu bize...
Ayağa kalkıp "önünüzden yiyin kancık köpekler, başkasının mama tasına burnunuzu sokmayın. Yoksa o burnunuzu amınıza sokarım" demesi vardı ki ben bile korkudan titredim.

Bunlar Sebahat Tuncel hanımefendiyi ilgilendirmez ki bunlar benim yaşanmışım.
Ama bu tip kadınlar için söz söylemek biraz haksızlık olur sanırım.
Güzelliğin tanımı tektir.
Bu tanım ise "gönül kimi severse" olduğunu unutmayınız.
kürt güzelliğine dair, nadide bir örnektir.