bugün

genelde ayak bakımına da özen gösterirler.
önemli olan dış giyim değil, iç giyimdir.
Güzel bir fizik olduktan sonra çuval giyseler yakışir ne yalan soyleyeyim.
bazı salakların aksine güzel giyinen kadın seksi değildir sadece giyinmesini biliyordur. Aklı başında olan kadın kendi istediği için güzel görünmek ister siz istediğiniz için değil.

evet.
Güzel kase beğendim.
Öncelikle modayı takip etmek bir kıstas olmamalıdır. Evet günümüz modasında belirli çizgide ilerlemek sizi bir kaç level üste çeker ancak kesinlikle toplumun beğendiği şekilde giyinmek sizi daha iyi kılmaz. Güzel giyinen kadın kendi bedeni ve ruhunu en iyi şekilde ifade ettiği kıyafetleri giyen kadındır. Çünkü insanın giyim tarzının kişiliği ile ilgili bilgiler verir. Bir başka kadının üzerinde rüküş bulacağınız yeşil elbise, başka bir kadının üzerinde inanılmaz klas bir etkisi olabilir. Kendine yakışanı giyen kadındır.
Şehveti arttırır.
Ziyadesiyle beğendiğim kadınlardır. Mevsimine göre şıkır şıkır giyinip işinize, gücünüze gitmenizi gıpta ile izliyorum. Mesleğinizin buna izin vermesini biraz da kıskanıyorum.
Güzellik kavramı göreceli tabii ki. Sportif, maskülen olabildiği gibi klasik de olabilir. Benim ifade etmek istediğim tarz, klasik idi.
Yaşam enerjiniz daim olsun.
dolabı güzel kıyafetlerle dolu olan kadınlar.
(bkz: etik olmayan biri)
Tarz sahibesidirler.

Yiyerim.