bugün

fiyatı sağladığı performansa göre daha uygun olan cihazlardır.

(bkz: discovery, discovery elite, casper v5, asus zenfone)
casper via v5 iddasız.
Nexus 4 aldım geçen yıl, üzerine Çin'den 5 dolara koruyucu kılıf getirttim cynogen modu da attım 1 yıldır başına gelmeyen kalmadı,düştü kalktı yılmadı, kaldurmadığı Program oynatmadığı oyun kalmadı, şarj desen rahat çıkarıyo günü, fiyat desen benzeri özellikli telefonların çok altında, açıkcası fiyatına göre bayağı canavar, benimki almanyadan geldi 280 euroya, 100 lirayada imei attırdım çatır çatır kullanıyorum 1 yıldır, şu an fiyatı da burda 220 EUR, trde f/p ürünü olduğu için yerinde sayıyor, ama kampanya ile 1000 liraya bulunabilir(teknosada 1200 lira).
Lg g2 Sony z1 lenovo vıbe x2 nexus 5 gm elite.
lg g3s tir. gayet şık ve güzel alettir.
Tüm lumia serisi telefonlardır. Bir haftalık alışma süresi sonrası vazgeçilmez olacaktır. 1520 veya 930 modelleri markanın amiral gemisi olup fiyatlarının çok üzerinde özellikte telefonlardır. yeter ki ön yargıdan vazgeçin. Plastik samsung aşkından vazgeçin.
lumia 520. özelliği olmadığı için performans probleminiz de olmaz.
zenphone serisidir. one plus serisi de sayılabilir, kendisi "amiral killer" olarakta bilinir.
eski nesil iphone lar, Samsun s3 neo bunlar fena değil.
asus zenfone 2.
türkiyede resmi satışı yoksa da, satanlar var;

xaomi redmi note 2 ve prime versiyonu özellikle

elephone p7000

lenovo k-3 note bunlara en güzel örneklerdir.

cesaret edip cinden alırsanız 500-600 tl civarıdır bu telefonlar. türkiyede 700-850 arası satılır.
Herhangi bir general mobile telefonu değildir. Zenfone 2'dir.
asus zenfone 2 laser tam bir fiyat performans telefonudur. 500tl 100tl arasında bir çok model f/p telefonu olarak alınabilir, daha fazlası bu adres incelenebilir. http://manuelmedya.blogsp...elefonlarn-inceledik.html
Casper via v3.600 lira 2800 mah batarya.real racing 3 kasmayacam derseniz mail face sozluk icin ideal makine.
zamanında general mobile discovery'e de böyle diyolardı. aldım aldığıma almışıma pişman oldum ağzıma sıçtı amk telefonu, bir telefon parası daha masraf ettim.
lenovo vibe x2 dir. 900 lira , 2.0 ghz 4 çekirdek 1.7 4 çekirdek 1920/1080 piksel ekran, 2 gb ram vs alın aldırın.
sony xperia m4 aqua gibime geliyor sanki.
Huawei p smart.

Asiri memnunum.
General mobile 5 plus ı ben de öneriyorum. Anneme almıstık. Gayet güzel. Yeni modelleri de çıktı fakat onları incelemedim, kullanmadım o yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Xioami, oneplus vs telefonları da iyidir diye düşünüyorum fakat servis açısından sorun yaşayabilirsiniz ülkemizde.

Not : lg telefonlarından uzak durun.
Şu an bu satırları yazdığım telefon.

(bkz: Xiaomi)
Bir bilgisayar mühendisi olarak soruyorum, telefonda performans nedir arkadaş? NASA da çalışıyorsunuz da, uzaya gönderdiğiniz mekikleri cep telefonundan mı yönetiyorsunuz?
Yaptığın 2 alo, gazeteleri oku, whatsapp, 3-5 program... Bunları zaten 200 dolarlık xiaomi, meizuda yapıyor....
Zengin olmak ayrı konu, sokağa para atmak ayrı konu... Paranızla mal alın ama mal olmayın.
casper genelde pek tercih edilmiyor. Fakat benim tecrübelerime göre, casper sadece fiyat performans ürünü değil, uzun ömürlülük açısından da çok iyi bir marka. Onun dışında huawei ve xiaomi derim.
adam 2000 lira maaş alıyor 6000 liralık telefon kullanıyor.

olmayan beyinlerinizi öpeyim sizin.

f/p telefonlara gelince msj net ve 2 foto çekiyosanız ltfen 3000 tl üzeri telefona para vermeyin.
başlıktaki sayısız lg ürününe g3'ü ekliyorum.
5 sene oldu, daha bir kez şarj soketi bozuldu ve başka bir şeyi yok.

ekstra, çalışmayan veya yarım çalışan tek şeyi yok.
verdiğim paranın karşılığını aldım, 2-3-4.tura dönüyorum.

ha ama lg alıp pişman olan da var mı?
var. ancak aradaki fark neden kaynaklanmakta bilmiyorum.

lg varken xiaomi, huawei vb nedir allah için?
ama takriben onlar gelir, evet.
Tartışmasız note 8 pro.