bugün

büyük insandır. cahil akrabalar ve öküz arkadaşlarla uğraşmak istemiyordur.

(bkz: tengri dagindaki panturkist)
takdir edilesi insandır. sözlük yeter de artar.
facebook hariç içinde bulunduğum grup.
benimdir, evet.
babam bile kullanıyorken bu kelama yazılcak şiirlerim yok.
huzurlu bireydir. akıllı telefonu da yoktur, ona para bağlamaz, bi sürü internet paketi faturası ödemez, dakkada bir facede ne paylaşılmış, twitterda neler dönüyor diye cebine bakıp durma hastası olmaz, özgürdür, her an telefonuna mesaj gelmez. velhasıl kelam kafası dingin adamdır.
Benim, eksikliğini de hissetmiyorum.
Saçmalıklardan uzak hayatın gerçek değerlerini bilen ve algılayabilen insandır.
Benimdir, facebook dişinda eksiklikligini hissetmedim o eksiklikte kafamin rahatligina degiyor.
(bkz: ForHeavyMetal) işte ben, hesabım var ama kullanmıyorum, duruyor köşede belki bir gün lazım olur.
I m hear.
herhangi bir insandır.
(bkz: bosgelmisyazar) bi twitter kullanırdım yasaktan sonra o alışkanlığımda bitti. gerçi şimdi açılmış diyolar ama kim uğraşır onunla.
(bkz: zorunda mıyım)
Ziyadesiyle sevişen insandır.
uludağ sözlüğün yettiği insandır...
asosyal olarak düşünülen kişidir.
eski sevgilim ile konuşurken bile bana sorduğu soru şu "hiç arkadaşın yok mu ? neden kapadın ki ?"
sanki sevgili olduğumuz dönemdeki arkadaşlarım koluma giren kızlar, kıskandığı kızlar başkasıydı amına koyayım.
o kadar ilginç işte.
facebook kullanmayan arkadaş yokluğunda asosyal kişidir. twitter, instagram vs sadece bir çöp.
aynı zamanda whatsappta kullanmaz. benim.
benimdir. kaybettiğim bi şey olmadığını düşünüyorum. he kazanıyom mu? evet.
Kafası rahat insandır.
Facebooktan dürtmelere, twitterda instagramda isteklere karşı siperini hesaplarını ortadan kaldırarak almıştır.
(bkz: bittabiefenim)
It s Mine. Gerek yoktur. Takip ister, o da zaman ister. Ne gerek var.
Kendini insanlara pazarlamak ve kendini diğerlerine sunan insanları görmek istemeyen insandır. Popüler kültüre kurban gitmek istememektedir. Özel hayatına saygısı olan kişidir. Ona buna hava atacağım diye anı yaşayamayan, her hareketini orda burda yayınlamak Için fotoğraf çeken kişi değildir.
Zamanın değerini bilip kimin nerede kiminle ne yediğini umursamayandır. sevdikleriyle bulustugunda telefonunu çantasından çıkarmayan kişidir. Hayatının merkezi bu kıytirik içi boş siteler, uygulamalar olmayan insandır. Allah zamanin kıymetini bilmeyi nasip etsin herkese.
gerçek insandır. sürüye katılmadığından dolayı şanslıdır.
Facebook kullanmamasi cok yerindedir, digerlerinde parodi de olsa takilmalidir.
biri bana mı seslendi? sadece vatzap,vayber,layn.