bugün

yadırgayanları anlayamadığım şey.çevremdekilerin ilişkileriyle,fotoğraflarıyla,arkadaşlarıyla,kimin bana baktığıyla,saçma salak gruplarla ilgilenmeyipte dışarı çıkıp bütün gerçekliğiyle kendi hayatımı yaşamanın ne kötü yanı var ?
kişinin kendi tercihine bağlı olan eylemdir. üzerinde çok durmamak gerekir, ısrarla duranlara senin var da n'oluyo cevabı yapıştırılıp, eöö arkadaşlarımı falan buluyorum ortam yaratıyorum falan filan oluyor cevapları alınabilir.
atın ölümü arpadan olsun her yiğit gibi benimkide meydan da şarkı sözünü üzerine alınmamaktır.
sözlüğe koyulan facebook video linklerini açamamaktır. herkesi facebook kullanıyor zannetmek ilginç biraz.
(bkz: tüm kötü alışkanlıkları bir kenara bırakmak/#7429630)
çok şey kaybetmemek belki de çok şey kazanmaktır...
sürü psikolojisine uymadığı için cezalandırılmalıdır.
tez kellesi vurula!
süper bir olaydır.
normaldir efendim.zira 5 ay öncesine kadar benim de hesabım yoktu.bir çiftçilik merakı sardı açtım, oynadım sıkıldım.kapatamıyoruz da işin kötüsü.manita düşürmek için kullanılan bir siteymiş meğer kendileri.hoş manita düşürmekten çok manitaya düşmek geldiyse de başıma keşke hesabı sil seçeneği olsaydı diyenlerdenim.
hesabi dondurmakla; rahata erdigim, yok o yorum yapmis, bu iliskideymis, yok bu ayrilmislarla kafa yormayi biraktigim, ozel hayatin gizliligine bir kez daha saygi duydugum, elaleme hayatimi afise etmedigim durumdur. madem 500 kusur arkadasim var facebook'ta, hani kac tanesi neyin ne oldugunu benden dinledi? kac tane ilkokul arkadasimi buldumda gorusmedigimiz onca yilin acisini cikardik? kac kisi sen hakkaten nerdesin, gel bir yuzyuze muhabbet edelim dedi? bir insanlar oturuo karsilikli sohbet etmekten, gozlerine bakmaktan, aslinda ne demek istedigimi mimiklerinden anlamaktan, gozlemlemekten guzel ne var hayatta? facebook tabii ki birbirinden uzak insanlar icin guzel bir ortam, ama kapi komsumun hayatini facebooktan takip edicem deyipte, evde oturup yuzunu gormeden yasamakta ne kadar mantikli? facebook guzel, ama insani dedikodu yapmak icin eve hapsetmedikce, orda arkadas olarak ekle deyipte, yolda gorunce selam vermeyen insanlara donustukce sogutuyor insani hayattan.
akıllıca bir karardır. kendini, fotoğraflarını ve yaptıklarını teşhir etmeye gerek duymayan bünye tercihidir.
ismail yk facebook şarkısı yaptığından bu yana zaten olmamasına rağmen birdaha iğrendiğim, ve iyi ki de yokmuş dediğim bir internet sitesine üye olmamak gayet de mantıklı ve bence kullanmak mantıksız. kim beni gözetliyo, yapılan yorumlar, paylaşılan gereksiz boş zaman öldürüldüğü videolar (komik olan başka birsürü şey var) dan tut da kurulmuş ve beğenilen rasgele gruplara kadar tüm bu saçmalıkları bırakmak ne kadar mantıksız? ve müptelası olmaya devam etmek ne kadar mantıklı?
günümüzde yapılan en mantıklı harekettir.
kesinlikle bir eksiklik değildir.
yeni trend.
sosyal insanın gerek duymadığı asosyal ortam.
doğru bir tercihtir.
sağlam tercihtir kalitedir
klonlaşmaktan yana olmamaktır.
facebook bağımlısı gencin bozulduğu entry ler.
aa nasıl ya? gibi tepkilerle karşılanabilecek bir durum. çok mu garip? diye tekrar sorulası bir cevap barındırır içinde.
paylaşımlarının meslek hayatını olumsuz etkilemesinden korkmasından çekinenlerin yapmadığı davranıştır.
(bkz: hiç facebook hesabı olmamışlar kulübü)
kafa rahatlığıdır, farklılık yaratır. ohh!!
kişiden kişiye göre değişebilen durumdur.
ruh haline ve kafa yapısına göre değişen düşüncedir.