bugün

Benim için yoruma kapalı bir çekiciliktir.

Güçlü ve egosu bol bir erkekte daha da seksi durur.
olmayan çekiciliktir. takım elbise nedir lan.
kadınlar üniformalı erkeklerden hoşlanır teoremini kanıtladı.
Evet vardır böyle bir çekicilik.

Çekici olmak için sabah kalkınca işemeye mutlaka takım elbise giyer giderim.
benim içim gidiyor görünce nedense garip bir olay evet.
surat çekici değilse, ne giyerse giysin çekici değildir. bu kadar. kendimden biliyorum...
bir erkeğe takım elbise yakışır veya yakışmaz. kadınlara çekici gelen takım elbisenin verdiği mesajdır.
mesela takım elbiseli yakışıklı bir adamın range rover'dan inmesiyle, 2003 model ön çamurluk değişmiş bir clio'dan inmesi arasında dağlar kadar fark vardır.
adam aynı adamdır ama mesajlar farklıdır. dolayısıyla range rover'dan inen adam aynı adam olsa bile daha çekicidir.
bu araba için de böyledir takım elbise için de böyledir çuval için de böyledir.
gençken giyilmez ama belli yaştan sonra gerekli.
Gelmiş geçmiş en tatlı çekiciliktir.
Dilerimki kızlar; yâri öyle görmeyelim.
Lakin bende leyla olcak hâl kalmadı.
evet bir çekicilik katar ama tüm takım elbise giyen erkeklere de çekici demek yanlış olur. misal bana çekicilik kattığını düşünmüyorum her ne kadar dışarıdan aksini söyleseler de. fiziğinin, yüzünün düzgün olmasıyla da alakalı aslında bunlar tamamsa her kombin yakışır ama ülkemizde takım elbise giyen gençler ülkü ocaklarından kaçmış gibi bir izlenim yaratıyor. biraz daha yaşlıları da lise coğrafya hocası gibi.
görsel
Evet bazı beylerimizde sadece fotoğrafta üstü bile olsa çekicidir.
takım elbise giyen erkekler ikiye ayrılır. Birincisi iş için giyen ve yakışan erkek. Yakışmazsa çekici olmaz
Ikincisi kabadayılık takınan kıro. Çekicilikten söz
https://www.google.com.tr...8#imgrc=LUfn8bOy4cSZwM%3A
versus
http://www.kizlarsoruyor....cok-yakisikli-degil-mi-ya
Uzun boylu ve aynı anda zayıf olanlara yakışmayandır.
müthis trolleme.
çekicilik değil de toplumun önyargısı gibi geliyor bana. bunu test etmiş biriyim. kot pantolon tişort giyerek gittiğim mekanlara daha sonra takım elbisemi giyerek gittiğimde insanların davranışları olumlu yönde değişiyor. saygı görüyorsun ilgi görüyorsun, sokakta yürürken bile bakışlar sana çevriliyor falan.

ama kişisel fikrim keşke böyle olmasa, yani insanlar dış görünüşüne göre muamele görmese.
Uzun boylu yapılı ve genis omuzlu erkekler icin evet ama kucuk kısa ince üflesen ucacak erkekler icin ayni seyi soyleyemecegim.
Tecrübeyle sabitlediğim durumdur.

Suit up !
görsel

Suit up baby!
tüm gün işyerinde sahip olduğum çekiciliktir. *
inkar edilemez çekiciliktir.

görsel

yov bönde bilyorum çok çekici oldugumi ama nopayım, yoradan da beni böyle yaratmış.
yalnız takım elbise altı çorapsız ya da çorap giyildiği belli olmayan çoraplı şekilde giyinmek nedir ya. erkeğin en seksi yeri orası mıdır.
Aksama kadar 500 tane gorunce cazibesini yitiriyor tabi. Ama genel olarak fit birine de kaliteli bi lacivert takim da yakismiyor degil.
Boy kriterini eklemek lazım kısa ve kiloluysanız sünnet çocugu gibi duruyorsunuz kusura bakmayın. iy hele o ceket sarkıyor dizde gibi aman Allah.
kesinlikle katılıyorum. uzun boylu götü göbeği salmamış olanlarda belli bir yaştan sonra zaten gerekli.
bilinçaltınızın bir oyunudur.

takım elbise; iyi bir iş, belli bir olgunluk ve iyi bir donanımı simgeler.

eccük eli yüzü düzgün bir adam takım elbise giyince de gözünüzde 1-2 gömlek yukarıda görünür üstteki takım elbise itemleri de otomatik olarak yükleneceği için.

parlak takım o kadar etkilemez mesela, çünkü o türkücülerle özdeşleşmiştir ve türkücüler seksi değildir. *

çok safsınız lan. *