bugün

finansbank tarafından 2012 yılında kurulan havale ücreti, eft ücreti, hesap işletim ücreti olmadığı gibi şubeside bulunmayan banka.

(bkz: enpara com)
2014 veya 2015 yılından beri kullandığım banka.
QNB finans bankın alt kuruluşu. Çok güzel hizmetleri var. Şu ana kadar havale, eft ücretlerinden 300-500 TL kaar etmişim. Hepsinin isatistiklerinide veriyor. Vallahi güzel yani.

Başvurmak isteyenler, enpara.com 'a giriyosunuz. ister arayın veya siteden başvura tıklayın. telefon numaranızı yazın. Onlar sizi arayıp eve kadar geliyorlar. Ev iş, nerdeyseniz geliyorlar. hızlı bir şekilde işlemleri yapıp anında kartınızı teslim ediyorlar.

Yaz yaz bitmez, kredi kartı hizmeti çıkarttılar. KRedi kartına aidat ödemiyorsunuz, onlar size ödüyor. Güzel daha ne olsun.
Vakıfbank'tan 17000 tl, Akbank'tan 12000 TL limiti olan kredi kartı sahibine, 2 yıldır mevduat hesabını kullanan müşterisine politikaları gereği kredi kartı vermeyen, karşılığında mevduat hesabının iptali ile bir müşteri daha kaybetmiş olan Finansbank in subesiz bankacılık hizmetidir.
zengin faizi diye başlayıp züğürt faizine düşen saçma sapan bankacılık. zaten masrafsız bankacılık hepsinde varken neden sizi seçelim ki?
Bankadan güzeliymiş, banka güzel mi?
her şeye kötü yorumlar yazabilirim ama enparaya kötü yorum yazamıyorum. sanıyorum bu online bankacılığın arkasında çok iyi bir ekip var. qnb çatısı altınta yani arap bankası olmasına rağmen yerin dibine sokabilirim ama yapamıyorum zira çok sevdiğim bir bankacılık.
bir sürü sevdiğim özelliği var ama bir tanesini yazayım, kredi kartıma iade geldiği zaman diğer bankalar gibi hebele gübele yapıp o iadeyi bekletmiyor. şak diye iadeyi atıyor hesabıma.. bayılıyorum.
yalnız yetkililere şunu ileteyim, eğer diğer bankalar gibi sonradan, kıçınız başınız oynarsa sizi anında değiştiririm. zira, bu güne kadar hangi bankayı sevdiysem kötü yola düştü.
an itibari ile cep şubesi çöküşlere girmiştir. sabahtan beri kk bölümü çalışmıyor. şimdi de sayfa açılmıyor.

bu millete tatil yaramıyor. araplık kanımıza kadar işledi.
an itibarıyla giriş yapılıyor. ara ara kullanıyorum.
Aşırı karlı bankacılık.
Netflix, spotify kampanyası süper
an itibari ile giriş yapılmıyor. 10 denemede 2 giriş yapabiliyorsunuz ama kk bölümü hala çalışmıyor. şansa giriş yaptığınızda çok uzun bekleme süresi veriyor.
webde de durum aynı..
başka bankanın cep şubesini denedim onda sorun yok.

ulan ne kadar aza kanaat eden millet olduk.
ab itibariyle eft yapılamayan bankacılık şeysi. Müşteri hizmetleri de açmıyor.
adresimi tanımayıp kredi kartı başvurumu reddetmiş kredi kartı markası.
finansbank atmleri çoğunlukla çalışmadığı için hesaplara para yatırmak için anlaşmalı olduğu diğer bankaların atm'lerini kullanıyorum.
müşteri hizmetlerini bunu söylüyorsun ama seni diğer bankaların atm'lerine yönlendiriyorlar. ulan sürekli aynı yerdeki atmler bozuk işte. neden onarmıyorsunuz? başka bankanın atm'sini kullan ne demek?

görsel
güncel Önemli Başlıklar