bugün

soyunda iç güzelliğini görelim diyecek erkektir.

demiyorsa da kırıktır bu kişi. yani şöyle bir gerçek var kardeş. erkekler güzel bulduklarına aşık olurlar, bayanlar aşık olduklarını güzel bulurlar.

velhasıl kelam bu sözü söyleyen adamlar facebook'ta bikinili resimlerini koymuş hatunlara;

- deniz mavisi gözlerinizdeki ışık beni aldı götürdü. çok hoş çıkmışsınız.

yorum yapıyor olmalılar. fakat bu yorumu yapanların aslında söylemek istedikleri şudur;

- versen çatır çatır...

o bikinili, şortlu, minicik etekli kızlar da akıllı olsun. sonra birisi nefs-i müdafaa icabı tecavüz ediyor, oturup ağlayıveriyorlar.

hadi hayırlı işler...
(bkz: nefes alsın yeter)
ruhlar aleminde yaşayan tiplerdir.nadir vakalardandır.
evet, hiçtir. tüm şişmanları odama bekliyorum.
cemil ipekçi ile akraba olması muhtemeldir.
diyen adamında kızında nesli tükenmektedir muhtemelen tipsizdir.
(bkz: acı gercekler)
60' ından yakarı, ev işlerinden bıkmış !, yalnızlıktan sıkılmış, parası olup da harcayacak yeri, durumu, fırsatı olmayan adamdır.
karanlıkta bütün kadınların aynı olduğunu bilen adamdır. zira televizyon kapandığında iki çift laf edebilecek hatun sayısı gün geçtikçe azalmaktadır.
gay olması muhtemeldir.
yalan söyleyen adamdır.
(bkz: yalancı)
yalancıdır. böyle diyen her adam yalan söyler çünkü hepsi söylemese bile en çok dış güzelliğe önem verir. en çok olmasa bile dış güzellik onlar için kesinlikle bir hiç değildir.
atıp tutan boş sözlerle avunan avunan diyorum avutan değil haa! adamdır.
çirkin adamdır. kendi de çirkin olduğundan karşı taraf için pek kriteri yoktur. yeterki bir sevgilim olsun benimde diye düşünüyor olması muhtemeldir. ***
muhtemelen tipsizin tekidir ya da maddi durumu çok iyidir.
arkasından fotoğraf soran riyakardır.
gucci'de jüri üyesidir.
Dış güzellik hiç kimse bir "hiç" değildir, bunu iddia eden de herkesten ziyade önce kendine yalan söylemektedir.
Güzellik göreceli olabilir, sizin için öncelikli olan anlaşabilmek yahut halk arasında "iç güzelliği" diye tabir edilen olgu olabilir, dış güzellik samimi olarak ikinci planda olabilir,ancak ikinci planda olan dış güzellik kavramı dahi çoğu zaman "eli yüzü düzgün olsun yeter" şeklinde nitelendirilir.
Dolayısıyla kişi , bir ilişkiye başlarken farklı kriterlere öncelik verse de,
ne olursa olsun, az ya da çok ama öncelikle gözünün gördüğüyle tatmin olmak ister.
onu tatmin edecek olan güzelliğin ölçüsü ise kendinde saklıdır ve herkese göre farklıdır.
bunu kesin güzel bir kadına söylüyordur.
yüzde 50-50 ihtimalli adamdır. yazılanlara baktım bir çoğu "yalançı pzvnk" demiş kibarca.. bu işin yüzde 50 lik kısmı. diğer yüzde 50 ise "sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş" sözünde saklı. önceki ilişkilerinde hep güzel ama sağı solu ayrı oynayan ve pek zeki olmayan kızlarla birlikte olmuş adam 3.4. seferde falan bunu diyebilir normaldir. yaş aldıkça özellikle biz erkekler kriterleri düşürüyoruz yaşadıklarımız nedeni ile. 10 kişiden 8-9 unun güzel dediği kızlar hakikatten normal olmuyorlar. dış görünüşleri sebebi ile " nasıl olsa zorluk çekmem güzelim alımlıyım illa kapağı atarım bir yerlere " diyerekten kendilerini hem ruhen hem zihnen geliştirme işleri ile uğraşmıyorlar.
(resim:#1)
dis güzellige sahip olmayabilir.
Ya parası yoktur , ya da çirkindir . Beğendiği kişiye ya da nesneye bağlı .
Yastığıyla evlenir.
adamlar böyle düşünür. siz kızlar her paralı erkeğe mi aşık oluyorsunuz yoksa, tamam güzellik ambalaj gibi iyidir ama içindekini açana kadar. şimdi herkese çirkin gelebilir ama aşık olunca çirkin bile güzel geliyor. mesela bana boyalı süs güzelleri çok itici geliyor çok boşlar bence güzellik ve zeka ters orantılı. güzellik karın mı doyuruyor makyajı silince eee, menemen yapıyorsa güzellik bir hiçtir.