bugün

Son yıllarda Pendik ilçesinde güzelliklerini farkettiğim kitle. Abi farklı bu kızlar. Bizim Türk kızlardan daha zarifler. Ne yerler ne içerler bilmiyorum ama haklarını veriyorum.
o pendikteki boşnak mahallesine çok yakın olduğumdan ve zamanında pendik lisesinde onlarla beraber okuduğumdan çok rahat söyleyebilirim ki 10 numara güzellikleri vardır.
(bkz: ay sen bir de bizi yatakta gör)
-kih kih kih-
haklarını yemeyeyim güzel kızlar vardır.Allah herkese kendine göre bir güzellik vermiştir.
slav* olmalarından kaynaklanır.

ciddi ciddi şü dünyada bedensel olarak en güzel kadınlar sırp kadınlarıdır.
Danish girls

varken

Yedek listeye bile alınmaması gereken kızlardır..
balkanlardan olsun taştan topraktan olsun demişler , maşallah'tan başka bişey denmez beğenmeyeni allah çapar.
bir böreğine doyamadım bir de kızlarına...
ilginç kendilerine has bir güzellikleri var bunların. haskan bir tür sanki. yavrularından bi tane versene diyesi geliyor insanın
tüm slav ırkları gibi güzellikleri kırk yaşına kadar geçerlidir. sonra bir mutasyon devri mi geçiriyorlar ne. gençken o kadar güzel olup sonra bu kadar çökebilen başka bir ırk görmedim ben.
bir rus kızları değildir.
(bkz: caps ver piç)
gerçekten hoş hatunlardır.

not: boşnak değilim ama bende hoşum hıh.

ikinci not: asla kıskanmadım.
Sadece turk erkeklerinin dikkatini ceken guzelliktir.
rus kızları ikiye katlar, dörde bölerler.

bir iş seyahati sebebiyle bosna'ya gitmiştik.. abovvv ki abovv..

sokaklarda sanki victoria secret modelleri geziniyordu..
rus kızları varken önemsiz kalan genelleme.
dışı olduğu gibi içi de yakıcıdır. boşnak olduğumdan biliyorum. genelleme yapmıyorum ama boşnak kızlarını tanıyorum ve tam bir içten pazarlıkçı kaşarlar. egoistler.
edit: boşnak bir sevgilim vardı ve hayatımı ** ordan biliyorum yani.
Bunun Slavlık ile alakası yok. Hırvat ve Sırplar da Güney Slavlardandır ama çirkindirler. Bu Boşnaklarda ayrı bir şey var ama çözemedim.

Bence bunlar bizim genlerimizi almış. Anadolu'dan önce Balkanlarda ciddi nüfusumuz vardı. Zaten Boşnakların Türk olduğunu düşünüyorum.
çok güzel bir arkadaşım vardı. orada doğmuş, büyümüş bir kız. sonra taşındı. işte benim gördüğüm tek boşnak kızı.
dillere destandır.
çok güzeldir bir sırp hırvat kızı kadar güzeldir. daha güzel değildir.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
Esmer bir doğulu güzeliyle kapışamayacak güzelliktir.
Olmayan güzelliktir.
yabancı diye göze farklı gelmektedir o da güzel zannetmekir.
nerde boşnak kız görsem hepsinin ağzı burnu çok kaba ve büyüktü.
Bence isvec kizlari daha tas
ben bile sikebilirim.