bugün

sonrası bayır aşağı !
şahsen başlık sahibininde soylediği gibi ben ve benim yaşlarımda bir çok genç, yavuz, yavşuhlu, yiğit, mert delikanlı bu tarz bayanlara ozel ilgi duymaktadır.
eksik tespittir.
Bir kadın için 30 yaş, aynı zamanda olgunluğun ve hayata bakışın değiştiği yastır.
Aklı bir karış havada olan kızlarımız ile bu yaştaki bir kadın arasında dünya fark vardır.
Önemli not: sakın denemeyin çünkü, ben kadın değilim.*
kişiye göre değişir ancak belirtilen rakam maksimumdur. madem öyle ülkemizde 26 yaşında bekar bayan neden evde kalmış oluyor.
Abi Sözlük için diyorsanız yaşın Önemi yok amk! Hatun gören, yani çıplak hatun gören birey sayısı kaç yüzde olarak amk sözlüğünde? 10 bilemedim 15...
30 yaşımda bir hatunun güzelliklerini keşfedecek kadar bu hatunlara yaklaşabilecek yazar yüzdesi kaç?
Hadi amk tamam beni De Çıkın. Yavşaklar gönlünüz olsun!
%3 falan...
Bu şartlarda inanılmaz uzun bir tespit şu an yemin ediyorum dilimin ucunda ama mobil olmamdan mütevellit parmak uçlarından Geçmiyor ki Sözlüğe giriş yapsın!!

Özetle bu tarz tespitler için bi kaç yıl geçsin beyler. Daha ablanız onlar sizin ayıp!
Ha bu tespiti yapıp olayı iç güzelliğine bağlayan bir bayan ise;
Tatlım rica ederim geçelim bu konuyu! 10 15 sene amk zaten evliliklerde yeni Ömür! Güzellikte bu süre ile doğru orantılı ise ben neden içgüzelliğini seçeim yahu?
(bkz: hadi insallah)
Katıldığım ve beklediğimdir.
Güzellikte dorukta olunan yaş yoktur, an vardır.

O da erkeğinin kollarında çoklu orgazmın doruğuna ulaştığı, yoğun fiziksel zorluktan yüzünün ter içinde kaldığı vücudunun yandığı andır kadın için.
30-45 mis.
minyonsa 38e çıkar bence.
Hayatında kadın tanımamış kişinin beyanı.